Ogłoszenie!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 28 lut 2015, 20:44

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: cthulhu87 » 28 lut 2015, 22:13

Mirek, zanim podam swojego arcycennego maila, aby otrzymać arcytajny poradnik ;) - może wiesz, ile trzeba zapłacić za udział w tych warsztatach? :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 01 mar 2015, 09:07

Poradnik mogę Ci przesłać na arcycennego maila. Kosztu kursu nie znam. Wiem tylko, że są bardzo skuteczne i osoby, które chcą poznawać drugą stronę napewno na tym skorzystają.
Po przez takie umiejętności można kontaktować się z konkretną osobą zmarłą bez konieczności seansu spirytystycznego.
Przypuszczam, że najwięcej na tym mogą skorzystać: Bernadeta i Iza.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 06 mar 2015, 14:58

Dla tych co nie kliknęli w poniższego linka:

Niedawno przeprowadziłem wywiad z Brucem Moenem. Opowiedział mi, jak doszło do tego, że zaczął interesować się życiem po życiu.

Doprowadziła go do tego jego wrodzona ciekawość i poszukiwanie odpowiedzi na kilka pytań, które dręczyły go od dzieciństwa.

Jedno z nich związane było z jego religijnym wychowaniem. Powiedział mi wtedy:

„Wyrosłem jako Luteranin. W tej religii człowiek musi być ochrzczony, aby uniknąć wysłania do piekła po śmierci. Mówiono mi, że nowonarodzone, nieochrzczone dzieci, jeśli tylko wezmą pierwszy oddech i umrą zostają strącone do piekła na wieczność. W tamtym czasie, nawet dla mojego umysłu nastolatka, wydawało się to czystym szaleństwem. Dlatego jedno z moich pytań dotyczyło tego, co dzieje się z nowonarodzonymi dziećmi, które zmarły zanim zostały ochrzczone.”

Wiele lat, później, kiedy już miał za sobą udział w warsztatach Hemi-Sync® w Instytucie Monroe, gdzie poznał podstawy pracy Odmiennymi Stanami Świadomości trafił do bardzo ciekawego miejsca.

Odwiedził pewnego człowieka w świecie, w którym ten człowiek przebywał po swojej śmierci.

Miejsce to, choć wyglądało zupełnie normalnie, było niezwykłym rodzajem piekła dla ludzi tam zamieszkujących. Mieszkańcy tego piekła bardzo cierpieli, lecz nie z powodu ogni piekielnych – bo tych tam nie było, lecz z powodu swoich przekonań i tego co robili.

http://hemi-sync.com.pl/download/pieklo_maxa.pdf

Historia ta uświadomiła Bruce’owi, jak wielki wpływ na nasz dalszy los ma to, co robimy tu i teraz.

Ta wycieczka do piekła była niezwykle pouczająca. Pomimo powagi sytuacji ludzi przebywających w takim piekle, humorystyczne wydaje się to, że każdy z nas może pójść do piekła na… wycieczkę i, być może pomóc komuś, kto tam przebywa, choć jest to zadanie bardzo trudne i wymagające dużego doświadczenia.

Dlaczego tak jest doskonale wyjaśnia opowieść o piekle Maxa.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Byczuk
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Krzysztoff » 06 mar 2015, 16:29

Mirek , jedziesz na te warsztaty ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 06 mar 2015, 18:49

Chętnie bym się wybrał, alee moja rodzina na takie sprawy jest anty, jak również na spirytyzm :(
Dzięki takim warsztatom osobiście można zweryfikować, to co duchy mówiły i co Kardec spisał.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 08 mar 2015, 17:52

Dla tych co nie kliknęli w poniższego linka:

Na warsztatach zaawansowanych, zatytułowanych „Podróż w głąb siebie” Bruce Moen oprowadza po niezwykłych miejscach znajdujących się w zaświatach.

Jednym z nich jest Centrum Planowania.

Zrozumienie pracy, jaką wykonują pracownicy tego Centrum sprawi, że inaczej będziesz patrzeć na zachodzące wokół wydarzenia.

To jest jeden aspekt. Inny, nawet ważniejszy, jest taki, że mając tę wiedzę będziesz w stanie lepiej konstruować swoje afirmacje i wyrażać intencje.

Czy wiesz, że wygłaszanie w kółko Twojej afirmacji nie przyniesie efektu, a wręcz będzie sabotować osiągnięcie Twojego celu? Właściwym rozwiązaniem jest zastosowanie sloganu reklamowego, którym kiedyś posługiwała się jedna z firm:

„Raz a dobrze”

Ponadto, swoją afirmację musisz dobrze przemyśleć, aby nie pozostało pole do interpretacji… Musi to być Twoje życzenie sformułowane w jasny, zwięzły, kompletny i pozytywny sposób. Do tego musi być wrażone w czasie teraźniejszym. Ta precyzja ma ogromne znaczenie, bo wyznacza cel dla Twojej świadomości.

Niejednoznacznie sformułowana afirmacja
przyniesie niejednoznaczne wyniki.

Na warsztatach, które czekają nas w maju, Bruce Moen podaje wymowny przykład jednej ze swoich przyjaciółek, która będąc samotną, chciała znaleźć odpowiedniego mężczyznę. Jej afirmacja zawierała listę cech takiego odpowiedniego mężczyzny. Były to:

Zakochany w niej do szaleństwa,
Niepotrafiący żyć bez niej,
Uprzątający pył spod jej stóp,
Pragnący zawsze być przy jej boku.

Wystarczy jak na idealnego, odpowiedniego mężczyznę, prawda?

I pojawił się ktoś taki w jej życiu. Spełniał wszystkie postawione warunki z nawiązką, bo było jeszcze coś extra… był żonaty…

Sporo czasu zajęło jej pozbycie się go. Sporządzając swoją afirmację, zapomniała o jednym, ale jakże istotnym drobiazgu…

Nie będę jednak odbierał chleba Bruce’owi i wyjaśniał wszystkich aspektów tego, co napisałem wyżej. Po pierwsze wyszedłby z tego długi elaborat, a po drugie, już w pierwszym dniu warsztatów, czyli 13 maja sam Bruce Ci to wyjaśni.

Zapraszając Bruce’a do Polski po raz pierwszy w 2004 roku nie przygotowywałem wcześniej żadnej afirmacji. Jego przyjazd był niezwykłym splotem wydarzeń, aż trudno uwierzyć, że wszystko się tak potoczyło.

====================================================
Kliknij i zobacz historię, od której wszystko się zaczęło i dzięki której w maju tego roku znów będzie można wybrać się w podróż w zaświaty z Brucem Moenem.
http://hemi-sync.com.pl/bruce-moen-w-po ... -po-zyciu/
====================================================

Obiecałem Ci opowiedzieć tę historię podczas warsztatów, lecz pomyślałem sobie, że w trakcie zajęć może nie być na to odpowiedniego momentu. A dzisiaj przed nami kolejny, długi zimowy wieczór, więc jest okazja, żeby bez pospiechu ją przedstawić…

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Byczuk
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 12 mar 2015, 08:38

Dla tych co nie kliknęli w poniższego linka:
W poradniku, który proponowałem na samym początku, Bruce Moen opisał swoje rozczarowanie tym, że nie mógł „wyjść” z ciała, żeby badać to, co jest niedostępne zmysłom fizycznym. Mimo dwudziestoletnich prób nie udało się mu osiągnąć stanu swobodnego unoszenia się ponad swoim ciałem.

Wpadł w pułapkę swoich przekonań, które z resztą podziela ogromna większość ludzi.

Chodzi o to, że tak bardzo przyzwyczajeni jesteśmy do świata fizycznego, że uważamy, że zaświaty, to miejsce w jakimś oddaleniu od naszej rzeczywistości, do którego możemy dotrzeć jedynie przemieszczając się. A skoro przemieszczamy się, to potrzebujemy czasu na dotarcie do określonego miejsca.

Czyli, do świata niefizycznego stosujemy prawa rządzące światem fizycznym: odległość, czas i prędkość.

To się nie sprawdzi. To dlatego nauka nie potrafi wciąż dowieść, że sfera niefizyczna nie istnieje lub też na odwrót – że istnieje. Chcąc pomierzyć wartości niefizyczne, nie można zakładać, że mają one własności fizyczne i oczekiwać, że takie zmierzymy.

Bruce Moen wiele zawdzięcza technice Hemi-Sync® opracowanej przez Roberta Monroe.
.
W miarę badania swoich doświadczeń Monroe odkrył coś w rodzaju „przełącznika”, który pozwalał mu przenieść się błyskawicznie z jednego „miejsca” w inne, poprzez rozciągnięcie i sięgnięcie świadomością.

Koncepcja rozciągnięcia i sięgnięcia świadomością znacznie wykracza poza strefę ograniczonego przemieszczania. Do jej opisania należy sięgnąć do innych pojęć i zjawisk, które nie mają swoich odpowiedników w fizycznej rzeczywistości. Podróże poza ciałem to koncept, który można opisywać jedynie poprzez odniesienia do rzeczywistości fizycznej, ze względu na niemożność przekazania wszystkich specyficznych dla tego stanu zjawisk, emocji i wrażeń.

Sytuacja podobna jest do tej, kiedy np. Eskimosowi chcielibyśmy opisać świat tropikalny z całym bogactwem fauny, flory oraz własnych wrażeń zmysłowych i emocjonalnych. W tym momencie możemy użyć jedynie takich określeń i odniesień, które będą zrozumiałe dla człowieka, który całe życie spędził na lodowej „pustyni”.

Dlatego również w naszym przypadku odnieść się trzeba będzie do zjawisk znanych wszystkim. Rozciągnięcie i sięgnięcie świadomością nierozerwalnie związane jest z koncepcją fazowania.

Koncepcja fazowania odrzuca „opuszczanie ciała”, ponieważ świadomość jako całość w rzeczywistości nigdy nie przebywa w ciele. Doświadczenia składające się na „trans”, „hipnozę”, „odmienne stany świadomości”, „medytację”, „podróże poza ciałem”, czy „projekcje astralne” są w rzeczywistości wariacjami na ten sam temat, w którym świadomość skupiona jest na różnych elementach i w różnym stopniu, z dala od fizyczności.

Termin fazowanie, jest swego rodzaju metaforą zaczerpniętą z fizyki, która tworzy pojęcie świadomości jako fali. Fala ta może być dostrojona, bądź nie, do rzeczywistości fizycznej.
Włącz wyświetlanie obrazków, żeby zobaczyć ilustrację
Aby wyjaśnić to pojęcie można użyć przykładu tradycyjnego odbiornika radiowego z analogową skalą i pokrętem do nastawiania stacji. W paśmie radiowym, np. na falach UKF (FM) nadaje wiele stacji, ale w danym momencie możemy dostroić się tylko do jednej i słuchać tylko jednej.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dowolnym momencie zmienić stację, tj. pokrętłem przesunąć wskaźnik na inną stację i się do niej dostroić. W ten sposób odbiornik „słucha” tylko jednej stacji, pomimo, że tuż obok są inne, a na całej skali mogą być ich dziesiątki.

Przekładając to na język świadomości – kiedy jesteśmy w 100% sfazowani z rzeczywistością fizyczną, to znaczy, że jesteśmy całkowicie dostrojeni do normalnego fizycznego świata. Wg terminologii używanej przez Roberta Monroe, to stan świadomości C-1 lub inaczej fazowanie podstawowe.

Kiedy świadomość (i zmysły) odsuwa się od fizycznej świadomości, to mówimy, że faza przesuwana jest do innych poziomów skupienia (ang. Focus levels). Pierwszym z takich stanów jest Focus 10 – stan rozbudzonego umysłu i śpiącego ciała.

Jest on kluczowym elementem w systemie edukacyjnym Instytutu Monroe i koncepcji świadomości Hemi-Sync®, na której swoją naukę opiera Bruce Moen.

=>Kliknij i naucz się od Bruce Moena jak wykorzystać ją do podróży w zaświaty.
http://afterlife.hemi-sync.com.pl/warsz ... na-polsce/

Ponieważ jest to klucz do Twoich własnych doświadczeń i badań, dlatego wyjaśnieniem tej koncepcji Bruce Moen zajmuje się na samym początku warsztatów Życia po życiu.

Zaakceptowanie tego modelu bardzo ułatwia uzyskanie postępów. Z resztą cała metoda podróży w zaświaty opiera się na prostych koncepcjach i pokazuje, że uzyskanie efektów jest łatwe – łatwiejsze niż przypuszczasz.

W ten sposób zdradziłem Ci już fragment warsztatów – odkryłem sekret, dzięki któremu możesz dokonać szybkich postępów.

=>Jak to wykorzystać w praktyce dowiesz się na warsztatach Życia po życiu.
http://afterlife.hemi-sync.com.pl/warsz ... na-polsce/

Warsztaty odbędą się w terminie 13-17 maja 2015 w miejscowości Miętne koło Warszawy, a rejestracja na warunkach promocyjnych niedługo się kończy.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Byczuk

P.S. Listę uczestników warsztatów zamykamy 31 marca.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 13 mar 2015, 12:36

Dla tych co nie kliknęli w linka pod plakatem:
W roku 1970 Bruce Moen był w trakcie budowy domu. W przerwie w pracy wszedł do kuchni, aby przyrządzić sobie kanapkę. Chwila zastanowienia nad tym, czy posmaruje sobie kanapki masłem z orzeszków Skippy, czy masłem z organicznych orzeszków. ziemnych. Wybór padł na to drugie.

Otworzył szafkę myśląc sobie: „Gdzie jest masło?” Było w niej wszystko to, co zawsze: zioła, masło Skippy, pudełko ryżu z wyjątkiem słoiczka z masłem z organicznych orzeszków ziemnych.

Spojrzał na kanapki i stwierdził z żalem, że będzie musiał zadowolić się Skippym – tylko, „gdzie jest Skippy?”.

Znów spojrzał do szafki. Nadal były tam zioła oraz ryż, lecz nie było już słoiczka z masłem Skippy!

O co chodzi?

Znów spojrzał na kanapki pełen frustracji.

Kiedy ponownie zwrócił się do otwartej szafki, oba słoiki z masłem stały przed jego nosem!

A więc jak to się stało?

Nie były to żadne zabawy duchów, ani lokalne zjawiska międzywymiarowe.

Słoiczki cały czas tam stały, a mimo to ich nie widział.

Tak działają ludzkie przekonania.

Niewłaściwe nastawienie spowodowało, że zadał sobie niewłaściwe pytanie: „Gdzie jest masło?”. Jego przekonania były takie, że skoro pyta, to znaczy, że nie wie, gdzie ono jest.

W związku z tym wpłynęły one na zmysły w ten sposób, że nie widział masła tam, gdzie zwykle stało.

Czy zdarzyło się Tobie kiedykolwiek szukać czegoś i nie móc znaleźć?

Jest na to bardzo prosty sposób – wystarczy zmienić podejście… okaże się wtedy, że to, czego nie można było znaleźć pomimo przewrócenia całego domu do góry nogami, odnajduje się natychmiast i to często w widocznym miejscu! Aż dziw bierze, że nie można było tego znaleźć.

To nastawienie ma kolosalne znaczenie: najpierw w dotarciu do światów niefizycznych, a potem już podczas badania ich.

Zmiana nastawienia wiąże się jednak ze zmianą przekonań – a to pociąga za sobą pewne konsekwencje…

…okazuje się, że rzeczywistość wcale nie jest taka solidna i stabilna, jak nam się wydaje.

To odkrycie ma ogromne znaczenie i można je wykorzystać NIE TYLKO do podróży do życia po życiu, ale także do lepszego wykorzystania fizycznej rzeczywistości w codziennym życiu.

Fenomen przekonań wyjaśnia także dlaczego afirmacje są skuteczne, bądź nie. Na szczęście, istnieje sposób na to, aby to naprawić, aby przekonania nam służyły, zamiast przeszkadzać.

Metoda ta jest bardzo prosta i będziemy ją ćwiczyć na warsztatach Życia po życiu już pierwszego dnia – i zajmie nam to trochę czasu tego dnia.

Warsztaty trwają 5 dni, więc na zajęciach otrzymasz o wiele więcej, bo nauczysz się wszystkiego, co potrzebne jest do podróży w zaświaty i odzyskiwania.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Byczuk

P.S. Niedługo dobiegają końca zapisy na warunkach promocyjnych.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogłoszenie!

Postautor: Mirek » 16 mar 2015, 18:11

Poprzednio pisałem o znikających słoikach.

To bardzo pouczająca historia, bo mówi o dwóch rzeczach:

O tym, że nasza fizyczna rzeczywistość nie jest tak stabilna i jednorodna, jak nam się wydaje.
O tym, że nasze nastawienie może mieć wpływ na naszą rzeczywistość.


O obu rzeczach Bruce Moen mówi na swoich warsztatach.

Kwestia nastawienia jest bardzo istotna, bo może ono zniweczyć wszystkie wysiłki, które podejmujesz lub w najlepszym wypadku ograniczyć efekt.

Zarówno metoda Bruce’a Moena, jak i technika Hemi-Sync® bazują na trzech ważnych elementach, które są ze sobą ściśle powiązane.

Pierwszy z nich to wiedza. W obu przypadkach, na warsztatach każdy z uczestników uzyskuje dużo wiedzy zarówno o technicznych aspektach techniki, jak i o tym, czego może doświadczyć. Dzięki temu każdy zyskuje poczucie bezpieczeństwa, bo teren wcześniej nieznany staje się ZNANY.

Wiedza jest potężnym orężęm. Wiedzą o tym wszyscy, którzy pragną zapanować nad ludźmi – wszelkimi sposobami starają się utrudnić innym dostęp do wiedzy, bo dzięki temu znacznie łatwiej sprawować władzę.

Drugi element to nastawienie. Jest on częściowo zależny od wiedzy, bo zyskując większą wiedzę można wykreować lub zmienić nastawienie do przedmiotu wiedzy. Jednak, aby przyjąć wiedzę potrzebna jest postawa OTWARTA, dzięki której można nową wiedzę zaakceptować.

Na nastawienie wpływa nie tylko wiedza i świadoma chęć dowiedzenia się lub doświadczenia czegoś nowego. Równie silnie oddziałują na nie lęki i przekonania, także te nieuświadomione.

Ponadto, nastawienie jest w stanie wykreować silne oczekiwania, które skutecznie mogą zrujnować jakość późniejszych doświadczeń. Tu powraca przykład znikających słoików.

I ostatni element to doświadczenie, które uwiarygadnia to, co Bruce Moen napisał w swoich książkach. Doświadczenie własne, a nie kogoś innego jest motorem własnego rozwoju. Dlatego Bruce zachęca do wypróbowania i sprawdzenia osobiście tego, o czym mówi - a najłatwiej i najszybciej możesz osiągnąć to na warsztatach.

Podróże w zaświaty wiele osób kojarzy z doświadczeniem poza ciałem w klasycznym ujęciu, tj. takim, jak opisywał je Robert Monroe w swojej serii książek dotyczących podróży poza ciałem.

Bruce Moen mówi otwarcie: OOBE nie jest konieczne. Sam doświadczył go zaledwie kilka razy w życiu.

Często chęć osiągnięcia OOBE skutecznie blokuje uzyskanie jakichkolwiek doświadczeń!

A najlepszym przykładem jest sam Bruce Moen, którego chęć uzyskania OOBE zablokowała na 20 lat w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy żyjemy po śmierci.

Zrozumienie tego, jak funkcjonuje świadomość i czym są Odmienne Stany Świadomości może być kluczem do… uzyskania właściwego nastawienia i upragnionych podróży w zaświaty. Pozwoli także uniknąć pułapki, w którą wpadł Bruce.

======================================================

Zapraszam do przeczytania artykułu o odmiennych stanach świadomości.
http://hemi-sync.com.pl/czym-sa-odmienn ... iadomosci/

======================================================

Metoda Bruce’a Moena pokazuje, jak proste jest podróżowanie do życia po życiu. Jego przykład pokazuje, że każdy może to osiągnąć, a on sam na warsztatach udowadnia, że tak jest.

Wystarczy tylko odpowiednie nastawienie…

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Byczuk
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości