Uzdrawianie chorych

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Uzdrawianie chorych

Postautor: danvue » 02 gru 2014, 23:31

Warto zapoznać się z osobą Torbena Sondergaarda. Bardzo mnie ciekawi, tak jak i zawsze mnie ciekawiły tematy związane z leczeniem dotykiem.

Uzdrawianie chorych po raz pierwszy:
https://www.youtube.com/watch?v=Iu3YO-n ... e=youtu.be

Co o tym myślicie, moi drodzy? :)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: Mirek » 03 gru 2014, 10:12

Przetestuje to na swoich klientach i napiszę wtedy więcej. Wiele rzeczy jest w Biblii napisanych, z których nie korzystamy, ponieważ nasz umysł i środowisko wpaja wątpliwości: "Czy to naprawdę działa?, "To zbyt proste aby było prawdziwe." Zapewne znacie te slogany.
Uderzyło mnie pewne sformułowanie w tym materiale, a raczej słowo: "udało się". Jak to ma się do wszechmocy Boga? Czy Bogu może się coś udać lub nie udać? Wszystko co czyni jest doskonałe, więc skąd te słowo "udało się"?
Forma materiału jest też trochę kontrowersyjna. Z uzdrawiania robi się show z udziałem Jezusa. Ale różne są metody ewangelizacji.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: danvue » 03 gru 2014, 11:58

dlaczego sądzisz że show? chodzi o proste stwierdzenie - idźcie i uzdrawiajcie. ;)

to kim Ty jesteś że klienci?
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: Mirek » 03 gru 2014, 12:22

Pracuję w usługach, więc są klienci.
Show, bo kamera i dużo zwracania na siebie uwagi podczas tego materiału w centrum handlowym.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: danvue » 03 gru 2014, 17:40

Nie jestem przekonany czy w tym przypadku złe jest robienie tego w miejscu publicznym i zwracanie uwagi na to. Przecież jest powtarzane, że jest to uzdrowienia za sprawą Jezusa, a nie ludzi którzy leczą. W tym wypadku, wydaje mi się, dobrze jest pokazywać ludziom że to JEST MOŻLIWE, że to jest PROSTE. Tak po prostu. Są ludzie którzy przejdą obojętnie, są ludzie którzy uznają to za oszustwo, a co z ludźmi, którzy mają problem ze zwątpieniem i nagle zobaczą lub nawet doświadczą czegoś takiego? A znając działanie naszych Stróżów, wiele takich ludzi może się "przypadkiem" natknąc na coś takiego. :)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: Mirek » 03 gru 2014, 19:01

Zastanawiam się jak to będzie w przypadku nowotworów, czy innych ciężkich chorób.
Musisz wiedzieć, że uzdrowienie jest trwałe tylko w momencie zmiany naszego stylu życia. W przeciwnym razie choroba powróci.
Jak zapewne sama wiesz, najtrudniej jest uzdrowić nasze przekonania :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: danvue » 03 gru 2014, 19:59

Myślę, że nowotwory mogą być cięższe, przecież do tego potrzeba byłoby czasu aby mogło się to jakoś wydalić z organizmu.
Dlatego zawsze modlę się o uzdrowienie przede wszystkim duszy, w następnej kolejności ciała ;)

Ps. Jestem facetem. Nie wiem czy to "sama wiesz" było specjalnie czy przypadek, ale tak tylko na przyszłość jakby co ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: Uzdrawianie chorych

Postautor: Mirek » 03 gru 2014, 20:22

Wybacz, "e" na końcu nicka i avatar skutecznie mylą mnie. Dlatego zapominam, że facetem jesteś.
Myślę, że dla Boga nie ma znaczenia, czy jest to ból ręki, czy nowotwór. Podczas takiego uzdrowienia organizm nie ma co wydalać, ponieważ choroba się dematerializuje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości