Tarot

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Tarot

Postautor: fruwla » 02 sty 2017, 17:38

czarnyMag pisze:Kiedyś totalny racjonalista / ateista opisał mi swoje życie zawsze pod górkę i usłyszał - taki efekt dają karty tarota przetrzymywane w domku - wyśmiał mnie wtedy :) a po tygodniu powiedział sam od siebie że znalazł w półce swojej mamy takie karty :) i je spalił :lol:
Dlaczego nie wyrzucił ich do śmietnika po prostu nie potrafił racjonalnie odpowiedzieć :twisted:


:lol: to sie pewnie ta mama bardzo ucieszyla, ze synek ateista grzebie w jej rzeczach i zniszczyl jej wlasnosc , czyli spalil karty. :lol: :lol: ;)
Ja posiadam troche duzo :D roznych talli, ta najbardziej zniszczona nabylam od pewnej prawdziwej 8-) najprawdziwszej czarownicy !
Na temat wrozenia nie bede sie tu wypowiadac, bo to jak polityka albo religia temat rzeka.....
Pozatym bardzo interesujaca jest teza, ze za tzw.^ zycie pod gorke^ odpowiedzialne sa przetrzymywane w domu karty........................ :shock:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Tarot

Postautor: Xsenia » 02 sty 2017, 21:19

fruwla pisze:Pozatym bardzo interesujaca jest teza, ze za tzw.^ zycie pod gorke^ odpowiedzialne sa przetrzymywane w domu karty........................

Zdesperowanemu jesteś w stanie nawet wcisnąć, że wstawanie lewą nogą i wychodzenie z domu lewą nogą przynosi nieszczęście do domu. Jak ktoś jest w trudnej sytuacji, to praktycznie każdą bzdurę zasysa jako prawdę najwyższą.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 31 sie 2020, 16:13

Tarot ma moc... Czasem sobie stawiam tarota i sie spelnia...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: Elka » 04 wrz 2020, 10:25

Tarot wedlug mnie nie jest wyrocznia ani " typowa " wrozba ... i przepowiedzeniem przyszlosci, poprzez Tarota mozemy pomoc komus lub sobie wskazac kilka rozwiazan w danej sytuacji zyciowej ... stawiajac Tarota karty wskazuja nam na cos, o czyms przestrzegaja lub przedstawiaja sytuacje jakie moga wyniknac z podejmowanych decyzji.. zadajac pytania bardzo wazne jest aby precyzowac je w prosty sposob i przede wszystkim kazda osoba ,ktorej sie wrozy ma swoja wlasna wole i rozum - wielu ludzi za bardzo Ufa tarotowi - komus kto stawia" wrozbe" i chce aby sie spelnila jesli to cos pozytywnego , ale ja uwazam ze Tarot niesie za soba wiekszy przekaz i zawsze pozostawia czlowiekowi jego wlasny wybor w podejmowaniu decyzji i Tarot lub osoba wrozaca powinna pomoc takiej osobie aby zobaczyla kilka roznych rozwiazan - mozliwych efektow w podjeciu roznych decyzji a na koncu samodzielnego podjecia decyzji

Wrozenie Tarotem to ogromna odpowiedzialnosc wobec drugiego czlowieka ... karty maja ogroma "sile" poznawcza osoby ktorej wrozymy... mysle,ze najtrudniejszym w stawianiu kart moze byc brak pewnosci siebie po tym co zobaczymy w kartach i w przekazaniu tego drugiej osobie...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Tarot

Postautor: wrozkaonline » 22 wrz 2020, 06:42

jeśli stosujesz białą magię opartą na naturze i darze to taka wróżka online jest godna zaufania a czarownice itp już nie zabardzo.
liczy się długoletnie doświadczenie aby wszystko przebiegło prawidłowo
wrozkaonline
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 06:37

Re: Tarot

Postautor: Elka » 22 wrz 2020, 07:35

wrozkaonline pisze:jeśli stosujesz białą magię opartą na naturze i darze to taka wróżka online jest godna zaufania a czarownice itp już nie zabardzo.
liczy się długoletnie doświadczenie aby wszystko przebiegło prawidłowo


A nie wydaje ci sie ,ze wrozenie online troszke rozni sie od wrozenia tarotem kiedy widzi sie te osobe wrozaca i jest z nia razem?? , ze rozni sie chodzi mi od uczucia tarocisty...
kiedy ja stwialam tarota osobie ktora byla przy mnie posiadalam- tak mi sie wydaje wieksza intuicje, ta osoba w jakis sposob odzialywala na mnie... widzialam jej oczy - glos- czasami nawet karty nie byly potrzebne... natomiast kiedy nie mialam mozliwosci kontaktu zeby stawiac tarota robilam to poprzez emaile ale dla mnie osobiscie (nigdy nie uwazalam sie za super dobra tarocistke , czasami brakowalo mi pwenosci siebie i przerastala mnie wiedza,ktora otrzymywalam z kart i najparwdopodobniej dlatego zrezygnowalam) dla mnie osobisty kontakt z osoba byl zupelnie inny
chodzi mi tylko o twoje odczucia a nie oceniam waznosci " wrozby" online..
czesto osoby ktorym stawialam tarota rowniez wolaly spotkac sie osobiscie...
sama niejednkokrotnie mialam kontakt z tarocistka ktora mi "wrozyla" i online kontakt nie oddaje tego samego - wedlug mnie..
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Tarot

Postautor: soldado » 29 wrz 2020, 00:32

Prawdziwa Wróżka zna odpowiedź jeszcze przed rozłożeniem kart.
Karty tylko później potwierdzają to, co dokładnie odebrała wcześniej.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Tarot

Postautor: Krasek23 » 13 lis 2020, 23:58

Ja poszukując wróżb lub innych rzeczy związanych z ezoteryką odwiedzam strone http://mysticum.pl/rytualy-milosne/ kilka wróżb stamtąd mi się sprawdziło.
Krasek23
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 23:42

Re: Tarot

Postautor: karolina86 » 14 lis 2020, 19:21

Mi Pani kiedyś wywrozyla z tarota, że jeszcze w przyszłym roku (to był bodajże 2014) rozstanę się z moim partnerem i poznam obcokrajowca w pracy. W 2015 wzielismy ślub, mamy dzieci i tworzymy całkiem zgrany zespół. Także never ever.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tarot

Postautor: Adeptus Gedeon » 15 lis 2020, 16:40

Na jakiej zasadzie według Was działa tarot? Czy wierzycie, że duchy wpływają na układ kart i w ten sposób przekazują jakąś wiedzę? Mam znajomego ateistę, który układa tarota, ale sam nie wie, na jakiej dokładnie zasadzie on działa, zakłada, że chodzi o jakiś wpływ podświadomości na karty.
Moja twórczość: viewtopic.php?f=74&t=5283 .
Adeptus Gedeon
 
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2020, 16:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości