Nie uwierzysz

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Nie uwierzysz

Postautor: Mirek » 20 wrz 2014, 12:15

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Achill » 20 wrz 2014, 12:51

nie wiem czemu ale od samego początku ten cżlowiek nie wzbudza mojego zaufania. Wyczuwam w nim bardzo niską wiarygodności - jesli mogę to tak okreslić.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Nikita » 20 wrz 2014, 19:51

Kiedys ogladalam to ale ten facet jest odpychajacy...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Achill » 20 wrz 2014, 20:41

Nikita pisze:ten facet jest odpychajacy...

dokładnie tego słowa szukałem i chodzi tu w szczeólności o osobowość.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Mirek » 20 wrz 2014, 21:00

Nie odczułem nic odpychającego w tym człowieku. Może sposób wypowiedzi jaki ma jest trochę zrozumiały i sposób ubierania się może niektórym nie odpowiadać.
Dla mnie ważna jest treść tego materiału.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Achill » 20 wrz 2014, 21:30

merytorycznie nic do niego nie mam. Tu nie chodzi o sposob mówienia, mam zajomych którzy sie jąkają, dukają, nie potrafią składnie mówić, i absolutnie mi to nie przeszkadza. Pan Barski cos w sobie niesympatycznego, coś co moentalnie wzbudza we mnie może nie podejrzliwość co bardzo duzy dystans - tak na wszelki wypadek.
Co do filmów z duszami to moim zdaniem jest to mocne przegięcie. to na pierwsyz rzut oka wygląda na kiepski fotomontaż (i mam tu na mysli nie tylko ten film przedstawiony w materiale ale i kilk ainnych jakie sie pojawiły ostatnimi czasy w sieci).
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Nikita » 21 wrz 2014, 11:21

Dla mnie wazny jest moj wewnetrzyn glos...a on mi podpowiada, ze temu gosciowi wierzyc nie mozna...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Xsenia » 21 wrz 2014, 14:18

Dym, para, cokolwiek, ale na pewno nie dusza.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nie uwierzysz

Postautor: Mirek » 21 wrz 2014, 16:14

A ten film z yeleportacją, to też fotomontaż?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości