Ukraina

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Ukraina

Postautor: Nikita » 24 kwie 2015, 15:32

jestes pacyfista Mag?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ukraina

Postautor: czarnyMag » 24 kwie 2015, 16:45

Nikita pisze:jestes pacyfista Mag?
Nie :) ale byłem w krajach islamskich (tzw. zadupiach świata) i tam się przekonałem że "przytulić się" do Rosjanina lub być wzięty za niego to życie :) Dziękowałem Bogu że w hotelu mieszkali Rosjanie (Hotel był strzeżony żołnierzami z psami i karabinami 24h/dobę :))))))) więc do Ruskich nic nie mam a jak mogę mieć do Ukraińców? Oni odpowiadają wprawdzie za Wołyń a Ruscu za Katyń. A ja... no cóż nie mając nic prywatnie do Rosjan i Ukraińców - NIC DO NICH NIE MAM! Ale prywatnie wybieram Rosjan i im kibicuję!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ukraina

Postautor: Nikita » 24 kwie 2015, 18:00

Ja tez znam duzo Rosjan i bardzo ich lubie ale nie lubie polityki tego panstwa. Rosjanie tez sa bardzo podzieleni jesli chodzi o poparcie dla Putina i rzadu.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ukraina

Postautor: czarnyMag » 24 kwie 2015, 18:41

Nikita pisze:Ja tez znam duzo Rosjan i bardzo ich lubie ale nie lubie polityki tego panstwa. Rosjanie tez sa bardzo podzieleni jesli chodzi o poparcie dla Putina i rzadu.


Oni w Rosji boją się Putina dlatego Putin nigdy nie przegra. W Baku nam powiedzieli żeby na ulicy (niby do siebie mówić po polsku ale wyraźnie:) "jak pięknie tym krajem rządzi Rosja, co by ci biedni Azerowie zrobili gdyby wypuścili ze swoich rąk ich Rosjanie" :))))) i to było za czasów Jelcyna a teraz to dopiero jest "jazda" :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ukraina

Postautor: Mirek » 24 kwie 2015, 19:37

Nikita pisze:Ja tez znam duzo Rosjan i bardzo ich lubie ale nie lubie polityki tego panstwa. Rosjanie tez sa bardzo podzieleni jesli chodzi o poparcie dla Putina i rzadu.

A lubisz politykę Amerykanów?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ukraina

Postautor: Nikita » 25 kwie 2015, 15:19

Nie lubie...Ameryka dba tylko o swoje interesy...dla mnie ich demokracja nie ma z prawdziwa demokracja nic wspolnego.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ukraina

Postautor: Mirek » 25 kwie 2015, 15:29

Czyli odpowiedź jest jedna: Nie ma polityki, którą można by polubić ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości