Nasze zwierzaki:)

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: Luperci Faviani » 02 gru 2011, 23:48

Mój kot, to kocurka - Mićka. Już troszkę urosła ale nadal jest równie śliczna jak na fotce :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: atalia » 03 gru 2011, 09:54

Widzę,że kociarze założyli sobie temat-i bardzo dobrze!Natomiast ja jestem psiarą i może tu jacys psiarze sie odezwą? :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: cthulhu87 » 09 sty 2012, 02:59

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: cthulhu87 » 09 sty 2012, 20:02

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: atalia » 09 sty 2012, 22:54

Heheh...szukałam tu opcji "Lubię to"-chyba człowiek juz głupieje od tego kompa;czas brac urlop... :?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: cthulhu87 » 10 sty 2012, 00:59

na YT jest opcja "fajne" :lol: ; admini facebooka poddają nas psychomanipulacji 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: atalia » 10 sty 2012, 13:29

:lol: Pewnie znacie,ale posłuchajcie:

Przychodzi baba do lekarza i mówi:"Panie doktorze,jestem uzależniona od facebooka".
"Lubię to"odpowiada lekarz.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: 000Lukas000 » 10 sty 2012, 13:37

Kociarze a jak to jest, ma ktoś z was dwa kocury? Czy dogadują się miedzy sobą? I jak sprawa wygląda w mają gody?
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: cthulhu87 » 10 sty 2012, 16:49

Koty domowe najczęściej się kastruje, a kotki sterylizuje. Koty mają różne charaktery i różnie się ze sobą dogadują :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Nasze zwierzaki:)

Postautor: atalia » 10 sty 2012, 18:44

Miałam kiedyś wspaniałego szmaragdowookiego,kruczoczarnego kocura imieniem Sylwester-wyglądał jak czarna pantera .Cóz to był za dumny,niezależny a nawet nieco pyszałkowaty osobnik!Niestety,po naszej przeprowadzce do nowego domu uporczywie uciekał na stare miejsce,aż wreszcie zaginął bez śladu.Myślę,że koty są bardzo przywiazane do swego terytorium, o wiele bardziej niz psy.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości