Reiki i wszystko z tym związane

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: Zbyszek » 07 mar 2014, 23:03

Aura, i kolory są zmienne w zależności od naszego samopoczucia, emocji, i innych rzeczy związanych z naszym stanem zdrowotnym i emocjonalnym. Osobiście robiłem sobie dwa razy zdjęcie swojej aury i za każdym razem była inna. Na pierwszym zdjęciu, widoczne były moje czakry, które mogę powiedzieć, ze odzwierciedlały moja sytuacje zdrowotna. Czysty, wyrazisty kolor czakr, oznacza dobry przepływ energii, zdrowie organów z nią związanych, natomiast niewyraźny, zmniejszony przepływ, niekompletny, problemy zdrowotne. Drugie zdjęcie było tylko samej aury, która zmieniła kolory, na bardziej intensywne. Było to już, gdy zacząłem uczęszczać do centrum. Na pewno, przy najbliższej okazji, zrobię sobie jeszcze raz zdjęcie ale uwzględniając czakry, gdyż dużo można się dowiedzieć o swoich problemach i energetyce swojego ciała. Jedyna przeszkoda są dość duże ceny takiego zdjęcia, ale ciekawość moja jest większa.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: Pablo diaz » 07 mar 2014, 23:32

Sprawdzając moje kolory w; czakrze trzeciego oka czyli patrząc na czoło pojawia mi się kolor biały(lekko przezroczysty) opada aż do ramion ,a w czakrze splotu słonecznego zarysowywuje mi się takie pół postaci od głowy do pępka w kolorze zółtym.Jak to sprawdzić to proste;ustaw się 1- 1,5m od lustra ,tło najlepiej białe,oświetlenie słabe lub średnie w każdym razie nie za mocne,wpatrywać się w wybraną czakrę od 30 do 60 sek.ważnym jest aby przez ten czas nie mrugać oczyma ani nie patrzeć się na boki, czyli nie rozpraszać się.Nie udało ci się za pierwszym razem spróbuj następnego dnia.Nie trzeba być medium ,aby widzieć kolory czakr.owocnego treningu.Powodzenia.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: 000Lukas000 » 08 mar 2014, 15:51

Zbyszek pisze:Aura, i kolory są zmienne w zależności od naszego samopoczucia, emocji, i innych rzeczy związanych z naszym stanem zdrowotnym i emocjonalnym. Osobiście robiłem sobie dwa razy zdjęcie swojej aury i za każdym razem była inna. Na pierwszym zdjęciu, widoczne były moje czakry, które mogę powiedzieć, ze odzwierciedlały moja sytuacje zdrowotna. Czysty, wyrazisty kolor czakr, oznacza dobry przepływ energii, zdrowie organów z nią związanych, natomiast niewyraźny, zmniejszony przepływ, niekompletny, problemy zdrowotne. Drugie zdjęcie było tylko samej aury, która zmieniła kolory, na bardziej intensywne. Było to już, gdy zacząłem uczęszczać do centrum. Na pewno, przy najbliższej okazji, zrobię sobie jeszcze raz zdjęcie ale uwzględniając czakry, gdyż dużo można się dowiedzieć o swoich problemach i energetyce swojego ciała. Jedyna przeszkoda są dość duże ceny takiego zdjęcia, ale ciekawość moja jest większa.


Krzysztof który mnie inicjował mówi to samo, by nie przywiązywać wagi do kolorów bo one są zmienne a raczej do siły i wielkości aury.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: Pablo diaz » 22 kwie 2014, 07:49

Znaczenie barw aury;
C z e r w o n a: Biegun ujemny, z odcieniem brudnym, zadymionym – oznacza namiętność, żądze
zwierzęce, temperament brutalny. Ciemny odcieńrównomierny – oznacza egoizm. W postaci
przebłysków silniejszych lub słabszych, o nieregularnym świeceniu, ale impulsywnym, bez tła –
oznacza oburzenie. Tło odpowiada podkładowi, przyczynie gniewu. Na tle ciemnoniebieskim oznacza
oburzenie fanatyczne; na tle ciemnozielonym oznacza wybuch zazdrości połączonej z gniewem; na tle
czerwonym -złość lub nienawiść. Przy gniewie, połączonym z przestrachem (na przykład z powodu
raptownej napaści) szare tło zamienia się w pręgi czerwone na tle szarym.
K a r m a z y n o w a: Bardziej stała i mniej zależna od wzniosłości ucznia; w odcieniach od
szkarłatu do jaśniejszej -wyraża miłość. Kojarzona z innymi barwami lub obok innych kolorów –
wyraża tło, na którym powstała lub z czym jest związana. Podniosłość uczucia wyraża się też w
szerokości aury. Im większa jest siła nastroju, tym szersza jest aura.
B r u n a t n a : Wpadająca w kolor czerwony – oznacza chciwość, bo chciwość połączona jest z
namiętnością. Barwa brunatna z odcieniem szarawym – oznacza skąpstwo egoistyczne. Barwa
jasnobrunatna, wpadająca w odcień żółty – to zmysł oszczędności.
P o m a r a ńc z o w a: W odcieniu cegły – to próżność. Bardziej czerwona oznacza sympatyczny
rodzaj ambicji. Wchodząca w żółty odcień– to duma i zarozumiałość.
R ó żo w a : Oznacza siłę. Tę barwę posiada prana w bliskości ciała. Różowa barwa wyraża
również wzniosłą miłość, a z odcieniem fioletowym wyraża chęć poświęceń.
Żó łt a: Kolor intelektu. Rodzaj intelektu obrazują odcienie. Żółta z odcieniem czerwonym oznacza
miłość własną; z odcieniem zielonkawym – skłonność do sofizmatów i dyplomacji. Żółta barwa
wpadająca w kolor szary – oznacza zarozumiałość. Żółta barwa wpadająca w inne, brudne odcienie –
oznacza chorobę umysłową. Jasne zabarwienie złocisto żółte oznacza zdolności umysłowe, skłonność
do wzniosłej filozofii oraz zamiłowanie do pojęć abstrakcyjnych.
Z i e l o n a: Ta barwa jest mieszaniną żółtej i błękitnej, dlatego trudno jest odróżnićte odcienie.
Zielona barwa oznacza pokrewne cechy, jak tolerancyjność, pobłażliwość, poszanowanie cudzych
poglądów, układnośćw zachowaniu się, praktyczność– ale i brak szczerości.
C i e m n o z i e l o n a: Wyraża zazdrość, niezadowolenie, kaprysy, upór, fantazję, złośliwośći
gniew. Bliższe dane zależą od tła, na przykład czerwonych pręgów.
C z a r n o-z i el o n a: Wyraża podejrzliwość, brak zaufania, niskie oszustwo, bezczelność.
B ł ęk i t n a : Wyraża duchowość, a różne odcienie i szerokość aury oznaczają stopień jej
nasilenia. Rozsiane w aurze kropki o różnych barwach wskazująna kierunek uduchowienia.
N i e b i e s k a : Z odcieniem ciemnoszarawym – oznacza fanatyzm. Odcieńmniej ciemny
wskazuje na ponure wzruszenia religijne. Odcień jaśniejszy – oznacza więcej żywości w uczuciach.
Bardziej wzniosłe uczucia wiary pełnej nadziei i zaufania wyrażają się w odcieniu fioletowym (miłość
bliźniego).
F i o l e t o w a : To wiara, to sita, to miłość czysta i odpowiadający im rozwój psychiczny. Rozwój
ten ma dwa bieguny: dodatni i ujemny. Dodatni zbliża się do barwy niebieskiej i oznacza uczucia
religijne; ujemny przesuwa siędo miłości własnej – egoizmu. Doskonałość ma zawsze bieguny
wyrównane.
S z a r a: o jasnym odcieniu to barwa właściwa aury ciała fizycznego, czyli najniższej powłoki.
Szara z odcieniem brunatnym – oznacza troskęo ciało, niepokój, strach, przerażenie. Te uczucia
zarysowują się w postaci szarych pręg ze zmniejszaniem się siły świetlnej, co następuje po
raptownych wyładowaniach magnetycznych. Barwa szara w ciemnym odcieniu wiąże się z
chorobliwym stanem organizmu i oznacza też brak siły życiowej, apatię, przygnębienie, bierność.
C z a r n a : Pełna barwa czarna zasadniczo w aurze nie istnieje. Występuje ona chwilami w
postaci czarnych odcieni jako domieszka do innych barw i oznacza zemstę, uniesienie, nienawiść.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: juniperus » 23 kwie 2014, 14:55

Super Pablo :) Teraz mam jasność.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Reiki i wszystko z tym związane

Postautor: 000Lukas000 » 09 lip 2014, 18:21

Odkopuje ten wątek by się podzielić ciekawym doświadczeniem, ostatnio chyba zaczoł się u mnie proces oczyszczenia mentalnego, zapewniam, nic przyjemnego, i jeden problem udało mi się chyba zlikwidować, ale zadziwiające jest jego źródło.

Wygląda na to że jedna błędna decyzja sprzed około 17 lat stwarzała mi problem przez całe życie i odciskała piętno na mojej osobowości.

Postanowiłem połączyć się z energią życiową, i pomedytować nad uczuciami ktore wyszly na wierzch a które zawsze były.
Kopałem, pytając się, dlaczego, co czuje, jaki jest tego powód i dokopalem się, zadziwiajace. Później wysłałem energię w ten okres czasu, zmieniłem sposób myslenia, i wiecie co? Wygląda na to że emocję które ze mnie wychodziły, odeszły, miały głębokie korzenie, ale chyba udało mi się je wykorzenić na dobre, zobaczymy co przyniesie czas. W kazdym razie wiem już gdzie wysyłać energię by się uleczyć z tego uczucia.

Gdy macie jakiś problem, jakieś emocję, dziwne zachowania, szukajcie przyczyn. Zaakceptujcie to, i idźcie jak po nicce do kłębka, gdy ujżycie źródlo problemu, będziecie mogli go dopiero pokonać.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości