Kącik zdrowia..

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: odnowa » 23 sie 2017, 19:41

Ja jestem najwyraźniej niewystarczająco rozwinięty duchowo, bo jedynie czego doświadczam to własnych myśli i emocji. Być może dlatego iż za obiekt medytacji obieram oddech.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 25 sie 2017, 19:39

Odnowa to nie ma znaczenia czy się coś widzi czy się nic nie czuje....ważna jest regularna praktyka...z czasem umysł się uspokoi i nie będzie już tyle myśli...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 25 sie 2017, 19:42

W lipcu wyjechałam na tydzień do Austrii z ludźmi z Kola Przyjaciół Bruno Gröninga....Cały tydzień chodzenia po Alpach i wspólnych medytacji....Tam była też Święta Góra Bischofsmütze, w której mieszkają duchowe istoty. Chodziliśmy wokół tej góry. Po tym wyjeździe czuje, że Istoty Duchowe pomagają mi i pracują nade mną...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 22:15

Wczoraj widziałem w medytacji jakąś mapę z jakimiś państwami, ale pojawiło się nagle z ciemności i szybko zniknęło w tej ciemności więc zdążyłem tylko pomyśleć Europa wschodnia chyba i tyle. Potem bo nie kończyłem jakaś trąba powietrzna się pojawiła z tej ciemności, ale była wąska i mała więc doszedłem do wniosku, że to nie jest ten tunel o którym gadał Aron jasnowidz i się zdekoncentrowałem więc zniknęła. Ale to było drugi raz w życiu bo pierwszy raz z tej ciemności gdy nagle jak ta mapa się pojawiło miasto z kopułami na tle białego piasku i tak samo jak się pojawiło tak samo zniknęło.
Co mam zrobić by "to" utrzymać dłużej? Przecież oprócz obserwowania nic nie można zrobić (nie wolno myśleć ani się poruszać) więc jak ten Aron wlazł do tego tunelu skoro oprócz obserwowania nie mam żadnych narzędzi.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Anka » 16 wrz 2017, 09:05

odnowa pisze:Ja jestem najwyraźniej niewystarczająco rozwinięty duchowo, bo jedynie czego doświadczam to własnych myśli i emocji. Być może dlatego iż za obiekt medytacji obieram oddech.


:-) ja medytuje zeby sie rozluźnić , odprężyć I tez skupia sie głównie na oddechu w pierwszych minutach a potem relax

Natomiast w modlitwie doświadczam wiele tzn w rozmowie z Bogiem
Odnowa - jak to dobrze ze wszyscy jestesmy tak różni i tak niepowtarzalni :-) pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 16 wrz 2017, 12:55

Magu mi się od razu skojarzyło Miasto Jeruzalem....chyba z powieści Mistrz i Małgorzata...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: odnowa » 17 wrz 2017, 18:39

Anka pisze:
odnowa pisze:Ja jestem najwyraźniej niewystarczająco rozwinięty duchowo, bo jedynie czego doświadczam to własnych myśli i emocji. Być może dlatego iż za obiekt medytacji obieram oddech.


:-) ja medytuje zeby sie rozluźnić , odprężyć I tez skupia sie głównie na oddechu w pierwszych minutach a potem relax

Natomiast w modlitwie doświadczam wiele tzn w rozmowie z Bogiem
Odnowa - jak to dobrze ze wszyscy jestesmy tak różni i tak niepowtarzalni :-) pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można wiedzieć jak rozmawiasz z Bogiem?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Anka » 18 wrz 2017, 01:37

odnowa pisze:
Anka pisze:
odnowa pisze:Ja jestem najwyraźniej niewystarczająco rozwinięty duchowo, bo jedynie czego doświadczam to własnych myśli i emocji. Być może dlatego iż za obiekt medytacji obieram oddech.


:-) ja medytuje zeby sie rozluźnić , odprężyć I tez skupia sie głównie na oddechu w pierwszych minutach a potem relax

Natomiast w modlitwie doświadczam wiele tzn w rozmowie z Bogiem
Odnowa - jak to dobrze ze wszyscy jestesmy tak różni i tak niepowtarzalni :-) pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można wiedzieć jak rozmawiasz z Bogiem?


Tak samo jak z tobą .... Napisałam w modlitwie / w rozmowie bo tak zwracam sie do Boga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: czarnyMag » 18 wrz 2017, 10:02

fruwla pisze:Ja mam podczas medytacji krotkie wizje. I tez widze Swiatlo.


A czemóż to nie podajesz tego co widzisz? Uważasz, że jest to bez znaczenia dla pozostałych? Podaj je! I nie interpretuj jeśli uważasz, że są prywatnością - ale podaj!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: czarnyMag » 18 wrz 2017, 10:04

Nikita pisze:Fruwla to dobrze...to znaczy, ze medytacja jest dosc gleboka...Ja ostatnio nie praktykowalam bo nie mialam czasu ale chce wrocic do codziennych praktyk duchowych...


Ty też podawaj to co widzisz bo to choć być może dla większości jest bez znaczenia to dla mniejszości już nie!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości