Kącik zdrowia..

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: atalia » 12 kwie 2015, 11:24

Niektóre z tych produktów są bardzo smaczne, np. owoce, ale muszę powiedzieć, ze , cóż, nie szaleję za kaszami i chyba nic się tu nie zmieni. :(
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 12 kwie 2015, 14:23

Kasza nie kazdemu smakuje. Mi kiedys tez nie przechodzila przez gardlo...ale poznalam naprawde smaczne przepisy , ktore nie sa skomplikowane i smakuja. Np. kasze jaglana mozna zjesc razem z usmazonymi na patelni kawalkami jablek, bananem i rodzynkami posypane cukrem trzcinowym i cynamonem. Nie trzeba tego jesc codziennie. Ziemniaki tez sa bardzo zdrowe i fasole i wszelkie straczkowe. Troche miesa z hodowli eko....ryby...jajka, jogurty naturalne. Ryz naturalny tez jest bardzo zdrowy.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: atalia » 12 kwie 2015, 16:21

Akurat te inne produkty, które wymieniłaś, bardzo lubię, ale kasze, hmm... w każdym razie będe próbować. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Xsenia » 13 kwie 2015, 06:55

Ja na kilka lat zrezygnowałam z kaszy, po tym jak maż mi ją przyrządził z gulaszem sojowym. Fuj.... Ale ostatnio zrobił kaszę gryczaną z gulaszem zrobionym na ostro i znowu mi zasmakowała. Choć odkryłam, że na sucho jest jeszcze lepsza ;)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 13 kwie 2015, 07:13

Ja ostatnio kupuje kasze nie palona..ma zielony kolor i ciekawie smakuje. Tez pamietam czasy kiedy nienawidzilam kaszy gryczanej bo pamietam ja z obiadow w podstawowce....kasza i jakis obrzydliwy sos.... :( Ale z kaszy mozna zrobic duzo roznosci...nawet pierogi... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: atalia » 13 kwie 2015, 07:58

To prawda, mozna zrobić pierogi z kaszą gryczaną, cebulką i twarogiem. Muszę przyznać, ze pomimo mojej niecheci do kasz smakują całkiem dobrze.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Mirek » 13 kwie 2015, 08:21

Nikita pisze:Kasza nie kazdemu smakuje. Mi kiedys tez nie przechodzila przez gardlo...ale poznalam naprawde smaczne przepisy , ktore nie sa skomplikowane i smakuja. Np. kasze jaglana mozna zjesc razem z usmazonymi na patelni kawalkami jablek, bananem i rodzynkami posypane cukrem trzcinowym i cynamonem. Nie trzeba tego jesc codziennie. Ziemniaki tez sa bardzo zdrowe i fasole i wszelkie straczkowe. Troche miesa z hodowli eko....ryby...jajka, jogurty naturalne. Ryz naturalny tez jest bardzo zdrowy.

A na czym smażysz Nikita? Chodzi mi o medium. Cukier trzcinowy jest niewiele zdrowszy od buraczanego. Może lepiej używać cukier brzozowy?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Nikita » 13 kwie 2015, 10:13

Ja smaze na oleju kokosowmy...cukier brzozowy jak najbardziej. Ja nawet ostanio kupialm cukier z kwiatow kokosa. Ale bardzo drogi taki cukier. W zasadzie to jak sie doda duzo suszonych owocow np moreli to nie trzeba slodzic...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: Mirek » 13 kwie 2015, 10:24

Zaproponowałbym tu zrobienie syropu z liści stewi i zakraplaczem dozować słodkość. W stewi nie ma w ogóle cukrów, a jest słodka jak miód.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kacik zdrowia..

Postautor: jario » 13 kwie 2015, 10:44

Coca cola wlasnie zaczela promowac swoj produkt ze stewia zamiast cukru.tak jako ciekawostka bo to nadal chyba niezdrowe
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 465
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości