Kot indywiduum a reiki

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: Nikita » 20 sty 2014, 11:00

moze dusza jakiegos esesmana sie w tego kota wcielila he he
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: juniperus » 20 sty 2014, 12:45

Ale ma minę ten kot :lol: Faktycznie na milusiego nie wygląda, a raczej jakby mówił: Podejdź no tylko do mnie, to przekonasz się na co mnie stać ;) Taki mały cwaniaczek :D
Odnośnie psiaka również myślałam o schronisku. Ciężko mi jednak tam wchodzić. Ostatnio serce o mało nie pękło mi z żalu, gdy zobaczyłam jak wiele zwierzaków siedzi w takim schronisku. Nie wiem, czy będę potrafiła wybrać jednego. I chociaż marzy mi się labradorek to pewnie ujmie mnie za serce jakiś mały kudłaty kundelek.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: kalatala » 20 sty 2014, 15:12

Rozumiem Cię Izo, dlatego poleciłam też opcję adopcji przez internet. Zajrzyj na ten profil, który podałam, a prócz tego znam jeszcze jeden : https://www.facebook.com/psygarnij Z pewnością takich profili jest więcej. Chociaż wydaje mi się, że te ze schorniska mają mniejsze szanse na adopcję, bo mają znacznie mniejszą "reklamę". W schronisku też prawdopodobnie bez większego problemu dostaniesz szczeniaka, a szczeniaki podobno w schronisku mają nikłe, jeśli w ogóle jakieś, szanse na przeżycie.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: juniperus » 20 sty 2014, 17:53

Spojrzałam na "psygarnij" i mają labradora golden'a, jednak jak zobaczyłam oczka Pucusia, to jakoś mu się oprzeć nie mogę. Wiedziałam, że tak będzie. A najchętniej zabrałabym wszystkie te pieski, jednak obawiam się, że mój mąż wyprowadziłby mnie z domu razem z tymi psami ;) Trzeba skoncentrować się na jednym :)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 166&type=1
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: kalatala » 21 sty 2014, 01:01

OJEJ JAKI PUCUŚ!!! Nie no, Iza, on długo domku szukać to nie będzie... Chcę tylko poczynić taką uwagę, że Pucuś pewnie pożyje tylko kilka lat, bo jest już w podeszłym wieku, może po jego odejściu akurat znajdziesz goldenka :-)

Ty o tym Pongo pisałaś? Biedna psina... :-(
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Kot indywiduum a reiki

Postautor: juniperus » 21 sty 2014, 19:16

Tak, o Pongo. Jest prześliczny
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości