Skąd Wasz nick?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Skąd Wasz nick?

Postautor: Xsenia » 22 gru 2013, 01:01

Voldo pisze:Coś za dużo wątków o podłożu erotycznym na naszym forum ostatnimi czasy się pojawia!
Tu 69, tam błony dziewicze - no proszę Państwa, jak tak można :twisted:

No przepraszam bardzo, ale błony dziewicze to raczej zwykła biologia. Chyba, że zakładamy z góry, że na tym forum rozmawiamy tylko i wyłącznie o duchowości, a fizyczność jest tematem tabu. Ale jeśli tak jest, to proszę o wyraźne napisanie tego. Bo fizyczność jest według mnie tak samo ważna, jak duchowość i niestety (dla niektórych ;) ) ale w moich postach będzie się ona pojawiać. ;)
A jeśli chodzi o 69 to bardziej mi się kojarzy ze znakiem zodiaku oznaczającym raka, lub z chrześcijańskim znakiem ryb.
Ale podobno głodnemu chleb na myśli ;)
znaki zodiaku.png
znaki zodiaku.png (29.58 KiB) Przeglądany 2952 razy
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Skąd Wasz nick?

Postautor: adam69691 » 24 gru 2013, 23:25

W sumie nigdy nie upatrywałem w tej liczbie pozycji chociaż taka istnieje. Raczej zawsze myślałem o tej liczbie jako zrównoważeniu dwóch biegunów, uzupełnieniu , harmonii . Jak spojrzeć ta liczba jest podobna do symbolu Ying-Yang. Chociaż również inne skojarzenia może też wywoływać.
adam69691
 
Posty: 54
Rejestracja: 09 sie 2013, 13:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Skąd Wasz nick?

Postautor: forrest » 28 gru 2013, 17:39

"69" kojarzyło mi się przez długi czas z Hożą 69 (z Wydziałem Fizyki UW) i z symetriami poszukiwanymi przez fizyków... . Dopiero po pewnym czasie ktoś mi wytłumaczył, że to chodzi o pozycję seksualną. To nie jest tak, że "głodnemu chleb na myśli" - póki nie usłyszałem o tym, jak ta liczba jest "interpretowana" przez wiele osób, nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak może być ona kojarzona (ideo-ideycznie ...czy też ideo-organicznie...), a teraz tak mi się kojarzy (ale tylko na sposób ideo-ideyczy, ponieważ z tego rodzaju kontaktu z kobietą, jedynie okazywanie jej czułości w miejscach intymnych mieści się w moich fantazjach...).
Na lotnisku biegałem - zwłaszcza, jak trzeba było coś przynieść z portu do kwadratu. Strasznie dużo czasu by uciekło, gdyby tak iść powoli, a poza tym można by się zanudzić idąc przez pół płyty lotniska w jedną stronę i potem z powrotem. Nazwali mnie tak i później mi wytłumaczyli, że to w związku z postacią z filmu.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Skąd Wasz nick?

Postautor: Keogh » 16 lut 2014, 17:11

cthulhu87 pisze:Mój jest z bierzmowania...


Tak. Ja również lubię czytać Lumley'a ;)

No i tak w tym dziwnym okresie mojego zycia gdzie w ciągu kilku tygodni: czytałem "Nekroskopa" jednocześnie z "Autohipnozą i relaksacją", niechcący próbując pisma aut. i szukając odpowiedzi trafiłem na to forum i jakoś tak ten Nekroskop został w nicku :)
"Jeśli czegoś faktycznie doznajemy,to jakkolwiek byśmy to nazwali–nie ma to decydującego znaczenia.Jeśli o czymś jedynie rozmawiamy–bez faktycznego doznawania tych wymiarów rzeczywistości, to wtedy nazewnictwo jest dla tych osób bardzo ważne."
Keogh
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2013, 11:04

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości