Nowy Porządek Świata

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: kalatala » 27 sty 2014, 17:00

Polecam ten świetny materiał o obecnej sytuacji na Ziemi. Zdecydowanie znajdziecie tam wątek znany nam z nauk Duchów Wyższych - wpływ duchów na ludzi w celu osiągnięcia konkretnych celów.

http://www.youtube.com/watch?v=9f_fX07ubJk
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Xsenia » 29 sty 2014, 12:45

kakofonia myśli pisze:To jak spojrzeć na to? Właśnie trafiłam na artykuł. Przecież to wszystko jest niepojęte http://www.styl.pl/magazyn/w-swiecie-ko ... nId,986190

Dla ciebie jest to niepojęte. Dla mnie i innych kobiet w Polsce, w Europie też. Ale dla kobiet w Indiach, w Chinach, w większości Azji i jeszcze niezłej połaci Afryki to jest jak najbardziej normalne. Te kobiety uważają, że w ten sposób dbają o dobro całej rodziny. Ich sumienie i moralność, a przy okazji cała rodzina jej i męża mówi, że tak trzeba i to jest wskazane. Nie potępiajmy tych kobiet, bo one nie znają alternatywy. Tak samo jest z obrzezaniem kobiet, a właściwie dziewczynek. To jest niewyobrażalna tragedia, ale większość mężczyzn z Afryki nie ożeni się z kobietą nieobrzezaną. Taka kobieta jest odrzutkiem żyjącym na granicy wioski, pomiatana i poniewierana przez każdego. Karmiona po zwierzętach. Czy wolałabyś by twoje dziecko doświadczało takiego życia, czy wolałabyś ją obrzezać? Dzięki Bogu, że żyjemy w Polsce i nie mamy takich dylematów.
kalatala pisze:Polecam ten świetny materiał o obecnej sytuacji na Ziemi. Zdecydowanie znajdziecie tam wątek znany nam z nauk Duchów Wyższych - wpływ duchów na ludzi w celu osiągnięcia konkretnych celów. http://www.youtube.com/watch?v=9f_fX07ubJk

Facet trochę zakręcony :D Złe duchy, które sterują światem poprzez ciała ludzi z wybranych rodów (Rockefellerów, Rothschildów i innych), którzy to wypijają krew ludzką i pewnie mordują jeszcze dziewice :lol: Ciut poleciał ten facet :)
Ale fakt faktem, że teraz na świecie tak naprawdę rządzi pieniądz i rzeczywiście tylko garstka ludzi ma niewyobrażalną władzę poprzez nie. Już nawet nie liczą się władze danego kraju, tylko kasa. A jeśli któryś prezydent jakiegoś kraju im nie odpowiada, to się go zabija i promuje takiego, który działa już jak chce pieniądz.
Naprawdę do obejrzenia i przyswojenia, bo to samo ciągle dzieje się od nowa i od nowa. Tyle, że teraz na celowniku jest Azja mniejsza i północna Afryka.
http://www.youtube.com/watch?v=Z5SCTP0aLYc
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: kalatala » 29 sty 2014, 15:03

A żebyś wiedziała, że mordują dziewice... No może nie dziewice, ale widziałam pewien materiał na którym widać jak składają ofiarę, tylko tak nie do końca jest jasne czy to rzeczywiście żywy człowiek. Z tym wypijaniem krwi to też kto wie, oni mają tak narąbane w baniach, że wszystkiego można się spodziewać.

Wątek o złych duchach Cię dziwi? Ja sama doszłam już do tego jakiś czas temu, facet tylko potwierdził moje przypuszczenia.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Xsenia » 29 sty 2014, 22:30

Kalatala czyli mam uznać że na tym świecie rządzą złe duchy? czy mam iść do opozycji i wiecznie walczyć z władzą? a gdzie w tym wszystkim Bóg? tak sobie pozwala by złe duchy opanowały cały świat pełen ludzi? coś to do mnie nie przemawia :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Nikita » 31 sty 2014, 15:32

Mi tez to troche pachnie taka spiskowa teoria...bogaci maja w rekach wladze ale oni sa takze ludzmi i bardzo roznymi ludzmi pod wzgledem moralnosci i rozwoju...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Krzysztoff » 31 sty 2014, 16:07

Nikita pisze:Mi tez to troche pachnie taka spiskowa teoria...bogaci maja w rekach wladze ale oni sa takze ludzmi i bardzo roznymi ludzmi pod wzgledem moralnosci i rozwoju...


Niestety , to nie żadni tajemniczy ONI sprawiają że na świecie jest wiele nieprawidłowości. To nasza chciwość głopota i niewiedza.

Rządzących mamy też takich na jakich zasługujemy .
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Brutal Kołolsky » 01 lut 2014, 02:20

Ci ONI czyli kilka największych korporacji mają odpowiednie sposoby żeby nami manipulować i przychodzi im to z ogromną łatwością a mydlą oczy w tak banalny sposób że powinniśmy się wstydzić. Pamiętam ACTA. Ludzie martwili się tylko internetem a nikt nie zainteresował się istotnymi sprawami, które nam acta serwowało tj nasiona czy leki zastępcze. Taka kolejna propaganda. Maczało w tym palce między innymi monsanto czyli cisi zbrodniarze naszych czasów. Chodzi o to, żeby zredukować liczbę ludzi na świecie podtruwając ich bądź ogłupiając, żeby łatwiej można było nimi manipulować. Firmy farmaceutyczne tworzą wirusy i choroby, oficjalna ilość i jakość spożywanych witamin wciąż maleje (w Polsce powinno się ich spożywać dużo więcej niż w europie zach (?) ), GMO, coraz żywsze i bardziej wciągające programy telewizyjne. Telewizji nie oglądałem od kilku lat. Ostatnio miałem tę "przyjemność" i nie mogłem uwierzyć ile się zmieniło w przekazie informacji i jakich idoli kreują. Wyłączyłem bo szanuję swój umysł. Mózg i ciało osłabiane pustym żarciem i pełne zbędnych i wypaczonych wartości. 1/3 żywności w krajach "cywilizowanych" ląduje na śmietniku. Firma mordująca kurczaki zawiesiła działalność podczas recesji i wysyła do spalenia 80 ton mięsa. Ciężko z tym walczyć. Jeśli ktoś na prawdę widzi co się dzieje i trzeźwo stara się to zwalczyć w swoim otoczeniu czy chce żeby jego zacisze domowe było wolne od tego syfu to ma realny problem. Nawet organiczna żywność nie jest do końca organiczna, można nie oglądać wiadomości ale otoczenie jest tym przesiąknięte i gdzie się nie pójdzie to trzeba się borykać z propagandą i zidiociałą presją manipulowanej masy która jest twoim szefem, rodziną, sąsiadem... Sam czasami nie wiesz co jest prawdą a co fałszem i ufasz przeczuciom czy podszeptom tej dobrej strony. Prawo jest bardzo oddalone od podstawowych praw ludzi i zwierząt. Podkreślam, że NWO dobiera się do nas poprzez żywność, leki, wodę i nawet powietrze. Jednak przede wszystkim wie jak mało konsekwentnymi i ignoranckimi istotami jesteśmy i starają się ulepić nas właśnie w taki sposób na własny obraz i własne podobieństwo.
Spokojnie powoli
Przechodzicie obok
Nic was nie boli
Obojętnie spokojnie
Przechodzicie w pobliżu
Ktoś umiera na krzyżu

Post Regiment
Awatar użytkownika
Brutal Kołolsky
 
Posty: 115
Rejestracja: 18 gru 2013, 21:33
Lokalizacja: Kendal

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Nikita » 01 lut 2014, 20:48

Mimo wszytsko kazdy z nas ma wybor...szkoda tylko, ze wiekszosc pozwala sie manipulowac...ja tez rzadko i wybiorczo ogladam TV....Na szczesice jest internet i mozna dotrzec do wiadomosci spoza oficjalnych tub....

I sa ludzie, ktorzy sie sprzeciwiaja....czy to czynnym protestem czy to stylem zycia....W tym sklepie bio (takim malutkim ale fajnym), gdzie kupuje czesto zbieraja podpisy pod roznymi akcjami protestacyjnymi....zawsze wspieramn tego typu akcje....ostatnio byly tez demonstracje w Berlinie przeciwko masowej hodowli..


Jezeli ludzie nie zrozumieja , ze chemia nas niszczy zamiast leczyc, jezeli ludzie nie powroca do natury i nie otworza swoich serc....to zawsze beda powstawac takie firmy jak Monsanto a firmy farmaceutyctzne beda zarabiac krocie na oglupialym spoleczenstwie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: kalatala » 09 lut 2014, 11:51

Mam dla Was następny ciekawy kąsek. Materiał o darmowej energii, zablokowaniu ludzkiej świadomości i takie tam :-) Myślę, że możemy taką modlitwę włączyć w program naszego wirtualnego spotkania.

https://www.youtube.com/watch?v=3BRkfhq ... IOXLXf4l_A
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy Porządek Świata

Postautor: Krzysztoff » 09 lut 2014, 19:00

Karolinko , powiem Ci szczerze , że lepiej się od tej ideologii (NWO) trzymać z daleka.
Z punktu widzenia duchowego rozwoju , wprowadza jedynie niepokój i gniew na jakichś ONYCH, masonów , rockefelerów, żydów , komunistów itd.

Zakładając nawet istnienie jakiejś grupy która "rządzi światem" - pytanie jest gdzie jest w tym wszystkim Bóg ?

Czy Ci ludzie mogą działać zmieniając losy ludzkości omijając czy zmieniając Boży Plan ? Czy zatem są potężniejsi od Boga ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości