Emocje a fluidy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Emocje a fluidy

Postautor: 000Lukas000 » 22 lut 2012, 11:27

Właśnie szedłem po ziemniaki na duł, mieszkam w bloku, i na parterze pewni ludzie w swoim mieszkaniu żarli się jak psy, do tego stopnia że nawet w teoretycznie neutralnym korytarzu szło sikiere zawiesić, to mnie zaciekawiło, co się dzieje z energią ludzką co się dzieje z fluidami gdy coś takiego ma miejsce, czy może są one niezachwiane czy jednak wysyłają jakąś wibrację.

Ja bym się raczej przychylał że rzeczywiście coś się dzieje, nawet czasami w przygotowaniach do świąt w licznych rodzinach mimo iż nikt się nie kłóci, sytuacja jest napięta, w powietrzu czuć napięcie, może jednak człowiek coś wywołuje.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Emocje a fluidy

Postautor: Voldo » 22 lut 2012, 16:24

Cóż, jeśli mnie by ktoś zapytał, to powiedziałbym, że my nieustannie "wysyłamy" fluidy - zarówno te dobre, jak i te złe...
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Emocje a fluidy

Postautor: atalia » 23 lut 2012, 18:18

Ja bym powiedziała,ze to zapewne zwykla sugestia,ale w sumie kto to wie...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Emocje a fluidy

Postautor: Zbyszek » 24 lut 2012, 22:53

Wymiana fluidów, energii ,odbywa się bez przerwy. Ludzie przychodzący do centrum, zawsze poddawani są oczyszczeniu, przez passes. Przez rożne sytuacje życiowe, kumulujemy różne energie. W stresie negatywne, w radości i szczęściu pozytywne. Taka energia wymieniamy się z każdym kogo spotkamy. Jedna osoba może zakłócić harmonie lub ja unormować, wszystko zależy od stanu umysłu w jakim się znajdujemy. Wchodząc do poczekalni, w zależności od naszego samopoczucia, możemy wprowadzić u ludzi znajdujących się tam, stan radości lub stan wrogości.
Jak na pewno słyszeliście, przez stres, czyli kumulacje energii negatywnych, mogą wystąpić u nas rożne dolegliwości zdrowotne.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Emocje a fluidy

Postautor: 000Lukas000 » 25 lut 2012, 10:15

tak właśnie myslałem, ciekawe zjawisko swoją drogą.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Emocje a fluidy

Postautor: Zbyszek » 25 lut 2012, 12:24

Wszystkie nasze myśli, powodują kumulacje energii i ukierunkowane do jakiegoś miejsca wpływają na nie pozytywnie lub negatywnie. Modlitwa jest przykładem najbardziej wymownym.
Podczas seansu gdy mamy do czynienia z duchem cierpiącym i nie możemy go uspokoić, tylko modlitwa wpływa na niego pozytywnie zmieniając jego stan.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Emocje a fluidy

Postautor: tadyszka » 27 lut 2012, 18:38

wydaje mi sie ze aura w pewnym sensie przedstawia nasze fluidy...
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Emocje a fluidy

Postautor: atalia » 28 lut 2012, 08:34

Mnie się też to wydaje prawdopodobne.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości