Sen

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Sen

Postautor: dharma » 06 sty 2012, 12:20

Sen córki mojego A :
Rozmowa telefoniczna:
-Cześć tato,jak ci jest w tym niebie?
-jest dobrze,nie martw się,na razie idziemy,nie jest tak jak uczą,tutaj jest następne życie,pamiętaj, najważniejsze jest być dobrym człowiekiem..

Sen był bardzo realny,córka słyszała wyraźnie głos taty jaki miał w tym życiu :)
Pozdrawiam
dharma
 
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:46

Re: Sen

Postautor: Luperci Faviani » 06 sty 2012, 23:20

Szkoda, że na jawie nie jest tak łatwo :D
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Sen

Postautor: dharma » 17 sty 2012, 21:14

Witam
Jak napisałam w moim pierwszym poście po przeczytaniu KD i KM wpadłam po uszy. Przez ostatni miesiąc przeczytałam Nasz Dom, NiP a teraz ucztuję z Ewangelią i tak bardzo,bardzo mnie cieszy ta lektura ,tak cudnie wszystko tłumaczy i daje tyle wskazówek i nadziei. Dzięki cierpliwej pomocy nieocenionego kolegi z forum udało mi się też obejrzeć filmy ;) Na różne wątpliwości i zawiłości dot spirytyzmu znajduję odpowiedzi czytając stronę i forum (całe już przeczytałam zresztą ;) Mam nadzieję że w niedługim czasie znów jakiś dobry duch przetłumaczy jakąś książkę,(coś tam wyczytałam o kolejnej pozycji Chico X ;)
No i po co te moje wynurzenia… może po to żeby powiedzieć że spirytyzm w pełni mnie przekonuje(no może czasem mam małe wątpliwości ale to wszystko dzieje się tak szybko)że moje życie nabiera sensu,że robi się klarowne i jasne mimo tego co przeżywam,że jestem w zupełnie innym miejscu i jestem kolejną zafascynowaną miłosniczką spirytyzmu i na nowo odkrywam Boga i Jezusa. Amen.
A tak apropos Jezusa to ciekawe ile razy się wcielał i jakie były te wcielenia…
Pozdrawiam serdecznie :)
dharma
 
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:46

Re: Sen

Postautor: Luperci Faviani » 17 sty 2012, 21:20

Mnie także KD i KM pozwoliła na nowo odkryć wiarę w Boga. Wszystko stało się jasne i takie proste... :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Sen

Postautor: atalia » 17 sty 2012, 21:50

Cieszy,że do naszego grona dołączyła jeszcze jedna duszyczka zafascynowana spirytyzmem,a w szczególności nadzieją,jaką niesie.
Pozdrawiam serdecznie. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Sen

Postautor: dharma » 17 sty 2012, 22:03

Dziękuję Wam bardzo za dobre słowo,to takie miłe i ważne że ktoś myśli i odczuwa podobnie szczególnie gdy droga i przekonania jednak nieco odbiegają od ogółu i często brak zrozumienia.
Gdzieś na forum znalazłam krótką wzmiankę o książce Reinkarnacja-Doświadczanie nieskończoności L.Stawowskiej,przeczytałam w necie przekaz Wańkowicza z tej książki,zastanawiam się nad kupnem,może ktoś z Was podpowie czy warto?
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 22:12 przez dharma, łącznie zmieniany 1 raz
dharma
 
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:46

Re: Sen

Postautor: atalia » 17 sty 2012, 22:07

Myśle,że warto...też ją mam.Ciekawe-w jednej relacji pojawia sie nazwa mojego miasteczka,tyle że sprzed wieków... :o
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Sen

Postautor: dharma » 17 sty 2012, 22:16

Oo to ciekawe z tym miasteczkiem ;) ,zaraz kliknę na allegro i będzie moja :D
kurcze ,chyba jestem bookocholikiem :shock:
dharma
 
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:46

Re: Sen

Postautor: atalia » 17 sty 2012, 22:23

Nie przejmuj się,też tak mam... :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości