Brak własnego zdania

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Brak własnego zdania

Postautor: Pablo diaz » 18 lis 2022, 08:12

tadyszka pisze:Jestem obecnie w szpitalu


Wszystkiego dobrego kochana dużo światła wysyłam do Ciebie <3
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Brak własnego zdania

Postautor: tadyszka » 18 lis 2022, 20:12

Dziękuję Przemku! :) wszystko się poprawia:)
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Brak własnego zdania

Postautor: soldado » 19 lis 2022, 01:47

tadyszka pisze:Jestem obecnie w szpitalu, gdzie naprawdę jest dość kiepsko wibracyjnie.. I tak mi przyszło.. Ze.. Z życiem.. I z swoimi wyborami.. Nasze wibracje, to jak chcemy się czuć, to co chcemy od życia, jak chcemy je wykreować ma być naszym kompasem... Nasza busola.. Czy to co wybiorę, zbliża mnie do celu czy nie.. Czy to są moje stałe wibracje czy już je obniżyłam.. A jak tak, to co mogę teraz zrobić by je podwyższyć?


Może warto ,,podładować'' swoją baterie? ;)

KLIK

Pozdrawiam i trzymaj się, a powyższe do poduchy. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Brak własnego zdania

Postautor: Pablo diaz » 20 lis 2022, 06:30

Mój dobry Boże,oddalamy się od Ciebie szukając pocieszenia wszędzie tam, gdzie Ciebie nie ma . A przecież wystarczy z głęboką i żarliwą modlitwą zwrócić się do Ciebie i nic nie będzie wstanie zmącić naszej boskiej natury ,naszego spokoju .Modlitwa z wiarą to niebiański pokarm , oddajmy całego siebie w modlitwie , nie umysłem a sercem ,a poczujemy skutki nie do opisania ludzkim językiem.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Brak własnego zdania

Postautor: 123bgf123 » 09 sty 2023, 14:29

lerefant pisze:Jedna osoba krytykuje np. jakąś partię polityczną powiedzmy, X. Dołączam do kryktykowania partii X. Pochwalam partię Y.
Druga osoba krytykuje partię polityczną Y. Dołączam do krytykowania partii Y. Pochwalam partię X.
Dlaczego tak upadłem, by dopasowywać się do innych? Wydaje mi się że tym sposobem spadam coraz niżej i coraz niżej na dno. Czy da się to zmienić?
Według Mnie prywatnie to o czym piszesz dotyczące dowolnego przykładu z ziemi jest pozbawione atrybutu Boga bo jeśli jesteś ze Światła masz wewnętrzny kompas który ci nie pozwoli odbiec nawet o milimetr od Światła !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości