Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 07 lip 2020, 16:06

Tym razem coś z przeszłości.
Pracując nad swoimi poprzednimi życiami, trafiłem na te które żyły w czasach dinozaurów.
Masz ówczesny wygląd był w 70% podobny do obecnego.
Mieliśmy wręcz niesamowite zdolności telepatyczne tak że nawet dinusie nas słuchały więc żyło nam się dosyć bezpiecznie i dosyć skutecznie uczyliśmy się o Ziemi i energii.oraz wielu innych zdolności.
Nie podobało się to tym z 5 planety koło Jowisza którzy rozwinęli się ale technicznie i czymś dosyć ciężkim poczęstowali Ziemię i skończyły się dino i ludzie z tak pięknie rozwijającymi się zdolnościami zwanymi obecnie paranormalnymi.
Piątaki podpadli znów innym technicznym a ci posłali na piątą malutki prezencik w postaci czegoś co nazwałbym antymaterią i NASTĄPIŁO WIELKIE BUM a życie ocalało jakimś cudem tylko na Ziemi.
Obecnie mamy jakieś tam popłuczyny telepatii i przeważnie są źle używane co pewnie źle się skończy dla użytkowników ale co ja tam w końcu mogę wiedzieć. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris

Postautor: Kris » 27 sty 2021, 17:55

ŻYWNOŚĆ 2030 - CZĘŚĆ 3 (BaldTV)
Opisano tutaj komórkową hodowlę mięsa i tak w najwidniejszym skrócie to takie komórki nadal posiadają swoje duszyczki jak zwierze z którego pochodzą, jednak w ich wzroście bierze udział tylko 10% zbiorczej duszy i co z tego wynika?.
Jeśli mięso normalnie żyjącego zwierzątka jest dla człowieka powiedzmy 100% nie szkodliwe to to hodowane komórkowo tylko 20%, reszta niestety, no ja bym tego nie jadł.
Przyczyną tego jest taka, że dusza takiego zwierzątka w 90% po prostu cierpi i źle dogląda wzrostu komórek no i jest w nich cierpienie, a to przechodzi na konsumenta i w rezultacie ten to odczuje niestety.
Zwierzątka w fermach też cierpią, jednak z reguły do 40%.
Te które żyją sobie na wolnym wybiegu są zadowolone i cierpią jedynie w czasie zabijania a to w sumie daje do 10 % cierpienia, czyli konsument dostaje 10 cierpienia a nie 90, przez co mamy mniejsze obciążenie karmiczne.
To wszystko oczywiście jest bardziej skomplikowane ale nie mam zamiaru pisać trylogii.
Kris

Postautor: Elka » 28 sty 2021, 10:14

Kris pisze:Tym razem coś z przeszłości.
Pracując nad swoimi poprzednimi życiami, trafiłem na te które żyły w czasach dinozaurów.
Masz ówczesny wygląd był w 70% podobny do obecnego.
Mieliśmy wręcz niesamowite zdolności telepatyczne tak że nawet dinusie nas słuchały więc żyło nam się dosyć bezpiecznie i dosyć skutecznie uczyliśmy się o Ziemi i energii.oraz wielu innych zdolności.
Nie podobało się to tym z 5 planety koło Jowisza którzy rozwinęli się ale technicznie i czymś dosyć ciężkim poczęstowali Ziemię i skończyły się dino i ludzie z tak pięknie rozwijającymi się zdolnościami zwanymi obecnie paranormalnymi.
Piątaki podpadli znów innym technicznym a ci posłali na piątą malutki prezencik w postaci czegoś co nazwałbym antymaterią i NASTĄPIŁO WIELKIE BUM a życie ocalało jakimś cudem tylko na Ziemi.
Obecnie mamy jakieś tam popłuczyny telepatii i przeważnie są źle używane co pewnie źle się skończy dla użytkowników ale co ja tam w końcu mogę wiedzieć. :)

W jaki sposob mozna " pracowac" nad swoimi poprzednimi wcieleniami.. czy samemu mozna dowiedziec sie i w jaki sposob "kim bylo sie " w poprzednich wceieleniach czy tylko poprzez inna osoba np. poprzez hipnoze...lub inne sposoby...
Awatar użytkownika
Elka

Postautor: Kris » 29 sty 2021, 15:32

Elka jeśli naprawdę chcesz pomóc swoim wcieleniom czyli sobie i wiesz że nie jest to słomiany zapał to odezwij się na PW.'
Musisz wiedzieć że jest to ciężka i czasochłonna praca.
Kris

Poprzednia

Wróć do Różne różności