Bardzo ważne

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Bardzo ważne

Postautor: Voldo » 26 lis 2010, 21:14

Kredek0 pisze:Więc duchy są smutne i z pewnością wyróżniają się spośród ludzi...

A więc poradzę Ci pomodlić się za nie, być może przyszły do Ciebie szukać pomocy...
Oczywiście, to nie zmienia faktu (nawet gdyby przyszły tylko po pomoc), że powinieneś poczytać książki i zrealizować to, co napisał Konrad.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bardzo ważne

Postautor: Luperci Faviani » 27 lis 2010, 00:43

Voldo pisze:A więc poradzę Ci pomodlić się za nie

:P
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Bardzo ważne

Postautor: Pamułel » 28 lis 2010, 11:39

- masz predyspozycje więc można rozwinąć zdolności
- można zablokować te zdolności jeśli chcesz się ich pozbyć, później można to odblokować
- "Wszelki duch Pana Boga chwali" w razie spotkania z czymś mrocznym, chyba to najskuteczniejsze
Pamułel
 
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2010, 11:20

Re: Bardzo ważne

Postautor: Kredek0 » 28 lis 2010, 14:53

Jeśli duch może wejść w sen, to wszedł, ponieważ jak już pisałem wcześniej ten z pociętą twarzą mi się śnił, sen był bardzo realistyczny, czarne tło, on i ja. Najpierw zapytał czy go widze, chciałem odpowiedzieć, ale nie mogłem wydusić słowa w śnie... o co może chodzić?
Kredek0
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 23:49

Re: Bardzo ważne

Postautor: Luperci Faviani » 28 lis 2010, 15:25

Luperci Faviani pisze:
Voldo pisze:A więc poradzę Ci pomodlić się za nie

:P
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Bardzo ważne

Postautor: Pamułel » 29 lis 2010, 19:08

dziwny przypadek, a takim sie nie spotkałem, śnią się duchy, ale w tym przypadku coś nie jest tak co piszesz
Pamułel
 
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2010, 11:20

Re: Bardzo ważne

Postautor: orystes » 29 lis 2010, 20:00

Jeżeli będziesz musiał zmagać się z czymś/kimś we śnie, to znaczy jeśli sytuacja będzie się powtarzać i stanie się męcząca, zapoznaj się z tematem świadomego snu. Wrzuć w google hasło oneironautyka i będziesz miał sporo linków.
orystes
 
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Bardzo ważne

Postautor: Luperci Faviani » 29 lis 2010, 21:54

Kredek0 pisze:Jeśli duch może wejść w sen, to wszedł [...] sen był bardzo realistyczny [...] może chodzić?

Jest to najczęściej spotykana forma mediumizmu, powszechna i wszystkim znana. Gdy śpimy Duch poniekąd uwalnia się od ciała, które podczas wypoczynku nie potrzebuje go. Wówczas Duch inkarnowany może kontaktować się z Duchami błąkającymi się. Najczęściej nie pamiętamy tych relacji, ale i tak zapisują się gdzieś w naszej podświadomości.

Uważam, że Duch, który Ci się śni może prosić o pomoc, a pomocą tą najpewniej będzie szczera za niego modlitwa.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Bardzo ważne

Postautor: atalia » 29 lis 2010, 22:01

Przypominają mi się różne historie,opowiadane przez najsłynniejsze media światowe,jak to od czasów wczesnego dzieciństwa widziały one duchy,ale skrzętnie to ukrywały ,bojąc się,ze być moze są chore psychicznie i zostaną umieszczone w zakładzie dla umysłowo chorych.Działo się to często tak długo,dopóki nie spotkały ludzi znających się na spirytyzmie i nie zostały przez nich odpowiednio pokierowane.
Tak więc, kredek,być może masz wielki potencjał... :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Bardzo ważne

Postautor: Zbyszek » 29 lis 2010, 22:34

Kredek0 pisze:Jeśli duch może wejść w sen, to wszedł, ponieważ jak już pisałem wcześniej ten z pociętą twarzą mi się śnił, sen był bardzo realistyczny, czarne tło, on i ja. Najpierw zapytał czy go widze, chciałem odpowiedzieć, ale nie mogłem wydusić słowa w śnie... o co może chodzić?

Zaznaczam ze nie mam dużego doświadczenia z tego typu spotkaniami, ale mogę ci powiedzieć ze duchy w śnie porozumiewają się bezpośrednio z twoja podświadomością. Usiłowanie bezpośredniej rozmowy wydaje mi się bez sensu. W moim jedynym spotkaniu jakim miałem, przekazały mi swoje myśli bezpośrednio do podświadomości i myślę ze to jest droga by moc porozmawiać z tym duchem. Staraj się zadawać pytania, po prostu myśląc o nich, a odpowiedz pojawi się w twojej głowie sama.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości