Manifestacja ducha ...

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Manifestacja ducha ...

Postautor: danut » 03 lut 2022, 23:25

Ryszard pisze:Tak właśnie, nasi bliscy są obok nas.


Uważam, że zgodnie z udowodnioną nielokalnością splątania kwantowego dwie, lub więcej splątanych ze sobą cząsteczek niezależnie od odległości pomiędzy nimi( a mogą to być nawet niewyobrażalne dla nas odległości) należy traktować jak jeden obiekt. Dlatego każda z tych cząsteczek natychmiast wie to co dzieje się z drugą, itd. niezależnie od miejsca swojego pobytu. Dlatego te odkrycia, jak i te czym jest w ogóle materia są dla mnie i dla wiedzy o rzeczywistości i życiu tak ważne. Ryszardzie, nie ma ich obok nas, ale istnieje taka sieć, której nie powinno się zrywać. Jedynie zagrażać nam tu może w tym Układzie splątywanie się ze złymi i pragnącymi naszej zguby ludźmi, bo to też ciężko jest potem odplątać. Wtedy trzeba przyjąć za słuszność drogę i postawę Jezusa wobec nich i zupełnie odciąć się od odwetów, łapania się takiej samej jak oni broni "oko za oko", splątywania i tworzenia zależności od nich swoich interesów, bo tak jak napisała fruwla w jednym z tematów "byli tacy, którzy go nienawidzili, chcieli umniejszyć i zniszczyć. A dlaczego ? Bo mieli w tym swój interes." Przez interes nie rozumiem korzyści majątkowych itp. to jest bardzo szerokie i głębokie pojęcie :) raczej wskazuje na czyjeś dążenia, plany, przekonania, cel.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manifestacja ducha ...

Postautor: Ryszard » 04 lut 2022, 07:52

Jak mawiają tęgie głowy, póki nie wiemy wszystkiego musi być wiara, a później już na serio "nigdy nie będziemy wiedzieć wszystkiego"
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Manifestacja ducha ...

Postautor: danut » 04 lut 2022, 15:12

Też pisałam jaki to jest Ogrom Wiedzy i że to Wszystko to jest Bóg, ale nikt nie ogarnie Boga, choć wielu włączając w to anioły i istoty pozaziemskie chciałoby Nim być. Co nie znaczy, że mamy stać w miejscu i nie posuwać się w poznawaniu ani na krok. :) Nie po to by przechytrzyć Boga, ale po to by odgadnąć to, jak żyć z Nim zgodnie, pozdrawiam!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manifestacja ducha ...

Postautor: Ryszard » 04 lut 2022, 17:28

Mniej więcej to właśnie napisałem, chociaż to słowa najwybitniejszych umysłów, jak widać także mojej ulubionej Danusi.
Dzięki , również pozdrawiam.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości