Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: animus » 06 cze 2011, 09:34

Logika.... hmmm... Logika, lista zakupów i Vinitor... Zadumałam się nad tym przez chwilę i przypomniałam sobie, że przeważnie logika staje się... bezradna, kiedy się do niej uśmiechnąć.;)



Dużo zwyczajnego ludzkiego ciepła i prostej nieuwarunkowanej serdeczności
życzę Wam najszczerzej i to bez względu na to, czy w reinkarnację wierzycie czy nie wierzycie.:)



PS Masz rację Vinitorze sugerując, że proces uzdrawiania zaczyna się w ludzkim umyśle, który jednak nieustannie narażony na programowanie z zewnątrz, może nam płatać figle i potępiać w czambuł bardzo nielogiczne podpowiedzi, płynące z Serca.:)



Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: animus » 06 cze 2011, 10:07

"Fakty o reinkarnacji sięgają niewielkiego procentu spośród miliardów istot ludzkiuch żyjących na globie".
Czy to stanowi niepodważalny dowód na postawienie tezy, że reinkarnacja nie jest możliwa?

Serdeczności łącze!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: Voldo » 06 cze 2011, 13:20

Odgrzewane kotlety! Z przed roku :P
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: animus » 06 cze 2011, 19:00

Nie wiem, co tu było przed rokiem i generalnie niewiele wiem, ale domyślam się, że... wszystko już było.:)
Pozdrawiam!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: Voldo » 06 cze 2011, 22:00

Ogólnie chciałem tym pokazać, że na zadane pytanie raczej odpowiedz nie nadejdzie :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: animus » 06 cze 2011, 22:24

No, to trzeba się będzie z tym jakoś pogodzić i żyć dalej.;)

A skoro już przy temacie reinkarnacji jesteśmy, a nawet będzie to temat kolejnych zajątek na uniwersytetu, to przypomniał mi się niejaki dr Ian Stevenson (dziekan Wydziału Neurologii i Psychiatrii uczelni medycznej w Virginii) i jego prace badawcze na ten temat. To kiedyś bardzo zwróciło moją uwagę, ponieważ to właśnie medycyna, a raczej nauki medyczne, zdaje się najbardziej sceptycznie do teorii reinkarnacji podchodzą? Mimo to, prócz w/wym., także chyba dr Zygmunt Freud (dopiero na krótko przed śmiercią) oraz jego uczeń dr Karl Jung, nie tylko zaakceptowali oficjalnie reinkarnację, jako fakt, nie tylko byli jej orędownikami, ale też zalecali branie tego faktu pod uwagę podczas pracy z pacjentem.

Pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: animus » 06 cze 2011, 22:29

:oops:
No tak, z przecinkami też mam zdecydowanie problem.
Ile wcieleń trzeba, by tą sztukę wreszcie opanować?;)
Pozdrawiam!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: Hansel » 12 lut 2015, 22:53

animus pisze: Mimo to, prócz w/wym., także chyba dr Zygmunt Freud (dopiero na krótko przed śmiercią) oraz jego uczeń dr Karl Jung, nie tylko zaakceptowali oficjalnie reinkarnację, jako fakt, nie tylko byli jej orędownikami, ale też zalecali branie tego faktu pod uwagę podczas pracy z pacjentem.

http://sasana.wikidot.com/buddyjska-med ... ogia-glebi
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Reinkarnacja istnieje! ["Gwiazdy mówią"]

Postautor: Arronax » 14 lut 2015, 17:49

animus pisze:"Fakty o reinkarnacji sięgają niewielkiego procentu spośród miliardów istot ludzkiuch żyjących na globie".
Czy to stanowi niepodważalny dowód na postawienie tezy, że reinkarnacja nie jest możliwa?

Serdeczności łącze!:)
m.


Czyli jak to rozumieć tylko część z nas może się Reinkarnować a reszta umiera?
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości