Dziwny sms z własnego numeru

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Karolka29 » 03 mar 2017, 22:31

Witajcie,
zdarzyła mi się rzecz dziwna. Mam ostatnio trudny czas w zyciu, i miewam przeróżne zwątpienia...Pogniewałam się nawet na Boga...i tak bardzo,że powiedziłąm mu,że już nigdy do Kościoła, do niego nie pójdę. Kilka dni temu poszłam jednak do Kościoła, bardzo przygnebiona i zwątpiona....ale stanęłam tam i powiedziałam nie wiem czy istniejesz, ale jesli jesteś przychodzę ostatni raz i proszę pokaz mi chociaz ze istniejesz, zeslij mi kogos...
Chodze też ostatnio na cmentarz, odwiedzam kogoś waznego, kto mogłby tam z zaświatów pomóc mi...
Zasypiajac tego dniapoprosiłam i Boga i tę osobę o jakiś znac, ostatni raz, powiedziałm "sama już nie dam rady"
Kiedy obudziałm się rano, dostałam smsa- co mnie przeraziło, z własnego mumeru telefonu...a jego treść brzmiała tylko" Witaj Karolka..."
Jak to wytłumaczyć...
Karolka29
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:08

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Pawełek » 03 mar 2017, 23:11

Witaj,

Dostałaś sms rano czy w nocy? Chodzi mi o godzinę.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: cthulhu87 » 03 mar 2017, 23:19

Ja dostałem kilka razy maila z własnej skrzynki z reklamami :)... możliwe, że to również sprawka jakichś wirusów czy trojanów :), chyba że masz jakąś przedpotopową komórkę;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Karolka29 » 04 mar 2017, 08:01

Dostałam smsa o 7:32...
Karolka29
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:08

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Karolka29 » 04 mar 2017, 19:30

Proszę o odpowiedź.
Karolka29
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:08

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Pawełek » 04 mar 2017, 22:09

Jeśli chodzi o racjonalne wytłumaczenia: błąd sieci, błąd telefonu, ktoś Ci zrobił żart, więcej pomysłów niestety aktualnie nie mam. Również tak jak wspomniał cthulhu87, może to być wirus bądź inne złośliwe oprogramowanie.

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenia, które opisałaś w drugim temacie mogę podejrzewać, że zmarły z którym może rozmawiałaś podczas snu dał Ci znać, bądź to inny dobry duch, który chce Ci pokazać że nie jesteś sama. Możemy jedynie zgadywać.

Istnieje bardzo wiele wytłumaczeń, ale jest za mało danych. Obserwuj sytuację i zobacz czy się ona powtórzy.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Karolka29 » 04 mar 2017, 22:34

Dziękuję, też tak myślę...chciałam jedynie, wiedzieć czy komuś coś kiedyś takiego się zdarzyło...
Karolka29
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:08

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: annahdz » 05 mar 2017, 19:57

Hej Karola. Tak, zdarzyło sie może nie identyczna sytuacja ale tez z komórką, która nagle zaczynała głośno grać utwór nagrany przed śmiercią mojego brata (to był jego plik z grana na gitarze i jego głosem śpiewana piosenka) była tez wysłana dziwna wiadomość do mojego taty. Ja miałam znaki tez z wykorzystaniem nowych technik (jakkolwiek to dziwnie brzmi). Dziś mija 9 miesięcy od jego odejścia. Jest spokojniej choć zależy to od rozmów, wspomnień ...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: Karolka29 » 06 mar 2017, 09:58

Dziękuję...
Karolka29
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:08

Re: Dziwny sms z własnego numeru

Postautor: czarnyMag » 06 mar 2017, 13:23

Błąd sieci czy wirus - sama go nie napisałaś a prosiłaś i dostałaś!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości