Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledzony

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: czarnyMag » 13 lip 2016, 14:02

Krzysztoff pisze:Dzięki Pablo, bardzo pouczający tekst. Wiele przekazów (nie tylko spirytystycznych) mówi o tym że po śmierci Duch odczuwa mocniej wszystkie przeżywane emocje więc jeżeli ktoś umiera w wielkim wzburzeniu lub uzależnieniu to faktycznie może mieć problem ze swoimi myślami i uczuciami

Z Czarnym Magiem pozwolę sobie się nie zgodzić, kreujesz myślą ale inni też kreują więc musisz nadawać na tej samej fali żeby trafić do tego samego miejsca.
Myślę że po stronie duchowej jest wiele kolonii, bardzo różnych


Na pewno jest wiele kolonii i na pewno ja po śmierci nie trafię do żadnego szpitala ani tam gdzie duchy będą budować domy, miejsca pracy (chyba że jako personel - ale bym sobie tego nie życzył :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 13 lip 2016, 19:07

A gdzie bys chcial trafic?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: czarnyMag » 14 lip 2016, 11:20

Nikita pisze:A gdzie bys chcial trafic?


do odważnych nie należę, a że mam coś takiego jak sumienie gdzieś tam wbudowane to chciałbym trafić...w ociupinkę lepsze miejsce niż to z którego przyszedłem :(
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: OneNight » 14 lip 2016, 11:40

Podejrzewam, że początkujący opiekun dostaje jedną z tych gorszych istot, bo jej rola nie jest tak istotna jak tych wyższych, więc nadają się do ćwiczeń :D

Magu, przeżyłeś więcej końców świata niż ja - czemu tym razem miałoby się cokolwiek wydarzyć? Ponadto, robisz z siebie gorszego niż jesteś. Ja jestem pewien, że aż tak źle z Tobą nie jest.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: fruwla » 14 lip 2016, 13:05

OneNight pisze: Ponadto, robisz z siebie gorszego niż jesteś. Ja jestem pewien, że aż tak źle z Tobą nie jest.

Ja patrzac na naszego forumowego Czarnego Maga, widze okazaly naturalny krysztal gorski, z wieloma pieknymi wiezami.
Niektore sa spiczaste , inne odlamane i tepe. Krysztal jest w polowie metny.
Jego energia nie plynie lagodnie, tylko zrywami, wyglada jakby walczyla sama z soba, nie zacheca do "dotyku ", bo powiedzialabym, ze "kluje"
Widze czesciowe zniszczenie struktury i dysharmonie w tym pieknym kamieniu.
Trzeba wiele oczyszczania i blogoslawienstwa, zeby tenze krysztal wocil do swojej pierwotnej sily.
Pozdrawiam krysztal w Czarym Magu ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 14 lip 2016, 14:36

Mag to stara dusza...ma dystans do wielu spraw...i za to go cenie... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: 1Prawda1 » 21 sie 2016, 16:39

Mag to stara dusza


Jest starszą duszą bez wątpienia.
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Mirek » 23 sie 2016, 12:49

Widzę, że sami eksperci na tym forum od wieku duszy ;) Pamiętajcie, że to co widzimy to tylko hologram jak mawia Danut :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2016, 09:14

Mirek pisze:Widzę, że sami eksperci na tym forum od wieku duszy ;) Pamiętajcie, że to co widzimy to tylko hologram jak mawia Danut :)


Ostatnio skłaniam się w stronę dowodów - więc chciałbym dowodu na to o czym piszesz. Jednocześnie informuję że ja sam w swojej sprawie takowych nie posiadam. A Wy posiadacie? To podajcie je to zweryfikujemy :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: danut » 25 sie 2016, 09:47

Czarny Magu no właśnie - dajcie jakikolwiek dowód na te wieki duszy, może akta urodzenia prastare :D ? Ja wiem Mirku co mawiam, a o holograficznym pochodzeniu całej rzeczywistości mawiam a nie o tym jak to my jesteśmy rzeczywiści i stabilni( nasze ciała) a reszta to hologram. Jasne, nasz umysł tez "na podobieństwo" tworzy iluzje hologramy, każdy to wie, gdy sobie coś wymarza, jednak czy one mają moc urzeczywistnienia się?. Na podobieństwo, bo Wielki Umysłu świata tworzy takie scenariusze w sposób rzeczywisty. Dowody na to dostarcza już nauka.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości