Przepiekna relacja z nde

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Przepiekna relacja z nde

Postautor: danut » 20 mar 2016, 14:49

To poszukaj razem ze mną bo widzisz ile tu moich postów, łatwiej by było byś podał swój wiek kolor włosów i swoje uczesanie. :) Ale poszukam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepiekna relacja z nde

Postautor: danut » 20 mar 2016, 15:46

Jest! post z 20 listopada 2015 roku " Powyższe posty przypomniały mi wczorajszą moją wizję, co do której na pewno wiem, że chodzi w niej o przekaz do kogoś z tego forum. Zadam zatem tu pytanie - komu z Was znana byłaby taka postać. Mężczyzna w wieku 50- 60-ciu lat długie włosy( do barku) białe prawdopodobnie farbowane, szpakowata broda (czarna ze śladem siwizny) i wąsy model na lata 80-siąte. Budowa ciała prawidłowa bez nadwagi. Ubrany był w charakterystyczną koszulę z kwadracikami beżowo- żółtymi na niebiesko - fioletowym tle i w tym kolorze, coś jakby odcieniami na niej. Jeśli ktoś kojarzy taką osobę niech się odezwie."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepiekna relacja z nde

Postautor: Nikita » 21 mar 2016, 20:33

A dzis trafilam na bardzo interesujaca opowiesc. Dotyczy nas w wszystkich i naszej ewolucji duchowej: http://www.nderf.org/Polish/israel_nde.htm
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Przepiekna relacja z nde

Postautor: Krzysztoff » 21 mar 2016, 21:39

Nikita pisze:A dzis trafilam na bardzo interesujaca opowiesc. Dotyczy nas w wszystkich i naszej ewolucji duchowej: http://www.nderf.org/Polish/israel_nde.htm


Rewelacyjna opowieść zwłaszcza nauka Anioła :) , dzięki Nikita !
Myślę że wszystkie te relacje NDE są bardzo inspirujące
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przepiekna relacja z nde

Postautor: Mirek » 30 mar 2016, 13:43

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 21 gości