Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: blackbitch » 25 sty 2016, 07:00

Witam , nurtuje mnie pewna sprawa . Rok temu zmarł mój ukochany tata 15.01.15 widziałam go ostatni raz . 15.01.16 roku dowiedziałam się że jestem w ciąży . Wcześniej miałam dziwny sen ze wróci do mnie żebym nie płakała . Co o tym sądzicie ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: cthulhu87 » 25 sty 2016, 08:38

blackbitch pisze:Witam , nurtuje mnie pewna sprawa . Rok temu zmarł mój ukochany tata 15.01.15 widziałam go ostatni raz . 15.01.16 roku dowiedziałam się że jestem w ciąży . Wcześniej miałam dziwny sen ze wróci do mnie żebym nie płakała . Co o tym sądzicie ?


Myślę, że więcej pewności będziesz mieć za kilkanaście lat, gdy dziecko będzie już miało mniej więcej ukształtowany charakter i skłonności lub antypatie w stosunku do ludzi, zainteresowań itd. Wtedy będzie można coś wywnioskować oceniając podobieństwa i różnice do charakteru i skłonności zmarłego. Jakby nie było takie sny zdarzają się czasami u różnych ludzi, często niewierzących w reinkarnację, możliwe więc, że jest to informacja od ducha przekazana w ten sposób. Być może kiedyś ludzie wyczuwali to intuicyjnie, ew. by przodków upamiętnić, nadali dzieciom ich imiona.

W każdym razie wg spirytystów duchy sympatyzujące ze sobą często tworzą grupy zaprzyjaźnionych istot i więzi duchowe wykraczają daleko poza więzi cielesne.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: atalia » 25 sty 2016, 09:13

To bardzo prawdopodobne, chociaż zadnej pewnosci nie ma.
W kazdym razie życzę pomyślnego przebiegu ciąży i rozwiązania, to w tej chwili najwazniejsze, a resztę być moze czas okaże.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: Arronax » 28 sty 2016, 17:30

Patrz, obserwuj. Życie znajdzie rozwiązanie. Pozdrawiam :) dbaj o siebie.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: fruwla » 02 lut 2016, 10:58

Dbaj o siebie Blackbitch i o to nowe zycie, ktore nosisz pod sercem. :D

Ja jestem prawie dokladna kopia mojej babci !
Nie taty, nie mamy, ale wlasnie babci.
Tylko ze babcia nie zmarla przed moimi narodzinami, a dopiero jak mialam 23 lata.
Gdyby bylo inaczej, pewnie zylabym w fascynacji reinkarnacji rodzinnej,
a tak, czysta GENETYKA sie klania ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Kiedyś byłem twoim ojcem teraz jestem twoim dzieckiem

Postautor: danut » 02 lut 2016, 14:02

Fruwla, w Twoim przypadku nawet nie chodzi o genetykę, a o zwykłą powtarzalność form. Jak inaczej spojrzysz na zjawisko rodzenia się sobowtórów nie raz i w tym samym, lub bliskim sobie czasie nie mających nic wspólnego z rodziną i posiadających zupełnie odmienny charakter, a ponoć każdy z nas takich na Ziemi ma po kilka? Sprawa z odradzaniem się tej samej świadomości w naszej rzeczywistości po uprzedniej tu śmierci wygląda trochę inaczej, bo nawet wcale nie chodzi w niej o ten sam wygląd, a nie raz i pleć tej świadomości jest od wcześniejszej odmienna.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości