Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Hansel » 30 mar 2015, 19:33

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: bernadeta1963 » 30 mar 2015, 21:13

W tym wszystkim zainteresowała mnie jedna rzecz . Często dyskutujemy na forum o tym , że powinniśmy dawać miłość nie oczekując nic w zamian . Dlatego też nie mogę zrozumieć tego , co otrzymała w przekazie od Jezusa . tam było takie zdanie . Jezus mówi , ze został ukrzyżowany z miłości do niej i teraz chce , aby ochoczo , z miłością i cierpieniem niosła dla niego swój krzyż . I jeszcze jedno . Jak nie wykona misji nie zostanie wpuszczona do nieba .
To jak to jest ? Od nas wymaga się tylko dawania , a Jezus nie daje nic bezinteresownie? . Tak rozumiem z tych opowieści . Musisz cierpieć bo ja też tak miałem ? .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Mirek » 31 mar 2015, 06:12

Bernadeto to jakiś duch podszywa się pod Jezusa.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Hansel » 31 mar 2015, 11:33

To by rzeczywiście wiele tłumaczyło tylko czy w takim razie nie należało by taj kobiecie jakoś pomóc ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: bernadeta1963 » 31 mar 2015, 11:51

Zgadzam się z tobą Mirku . To nie mogą być słowa Jezusa .Mówi o miłości , rodzinie , jedności , o tym że ofiaruje swoją krew i ciało na dowód miłości . Z jednej strony mówi '' nie poddawaj się z powodu klęsk ( niepowodzeń ) , a kilka zdań dalej '' Pozwólcie się doprowadzić do klęski ''.
Nie wydaje mi się , że słowa te należą do Jezusa .Zdarzały się też uzdrowienia , Tak ze trudno będzie jej pomóc . Ludzie w to wierzą , a wiara czyni cuda . Na pewno nie analizują tych przesłań .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Mirek » 31 mar 2015, 12:09

Przede wszystkim Jezus szanuje naszą wolną wolę. Jeżeli chce abyśmy dla Niego coś zrobili, a my odmówimy nigdy nie będzie nas straszył, że coś nam się przydarzy albo czegoś nie otrzymamy. Mamy prawo odmówić bez żadnych konsekwencji. Co najwyżej może nam obiecać nagrodę za wykonanie zadania. To bardzo prosty mechanizm demaskowania niskich duchów podszywających się za kogoś w kogo wierzymy. Wielu o tym zapomina lub przez własne ego czuje się wyróżniony i daje się zwieść.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Hansel » 11 kwie 2015, 01:02

Ale tutaj właśnie powstaje pytanie czemu skoro to jakiś zły Duch się pod niego podszywa to np prawdziwy Jezus jakoś nie zaintereniuje i nie pomoże tej kobiecie ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Mistyczne wizje i cuda Myrny Nazzour

Postautor: Hansel » 26 lis 2015, 15:20

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości