Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: anoushka » 19 mar 2015, 15:41

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami znanymi na świecie jako „incydent na ranczu Skinwalker”. Grupa naukowców przyjeżdża na farmę hodowcy bydła, którego 8-letni syn zniknął w dziwnych okolicznościach. Po rozstawieniu sprzętu, rozmieszczeniu kamer mających monitorować każde pomieszczenie domu jak i okalające gospodarstwo zabudowania, już pierwszej nocy dochodzi do niewytłumaczalnych zjawisk. A to tylko początek…

Tu jest link do tekstu na temat tych wydarzeń
http://strefatajemnic.onet.pl/extra/pie ... kera/r99xv

http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/stref ... nwalkera-1

A teraz film
https://www.youtube.com/watch?v=p-ma7Q4wU18
anoushka
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lut 2015, 17:10

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: soldado » 19 mar 2015, 19:05

Najbardziej zafascynował mnie ekran, który był też tam widoczny, a w którym widoczny był inny wymiar egzystencji.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: anoushka » 19 mar 2015, 19:43

Mówisz o tej postaci która pojawiła się z lewej strony ekranu?
anoushka
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lut 2015, 17:10

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: soldado » 19 mar 2015, 20:12

anoushka pisze:Mówisz o tej postaci która pojawiła się z lewej strony ekranu?


Nawet nie chodzi mi o to, co w nim było, ale o sam ekran....
Wiele razy napotkałem na relacje o nim.
Z naszego np. podwórka - rozmawiałem kiedyś osobiście kilka razy z Grzegorzem Nowakiem, z którym tvn nagrał kiedyś 2 odcinki ,,Nie do wiary'', o UFO na górze św. Anny. On też mi opowiadał o tym ekranie. Oprócz latających kul i dużego obiektu-matki, z którego wylatywały kule i do którego wlatywały, pojawił również się taki Ekran.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 20:41 przez soldado, łącznie zmieniany 1 raz
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: anoushka » 19 mar 2015, 20:18

A tak wogóle co myślicie o tej całej historii? Zdziwiona tez jestem że mało się słyszy w mediach i tych zjawiskach Na tej górze Sw. Anny
anoushka
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lut 2015, 17:10

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: soldado » 19 mar 2015, 20:36

anoushka pisze:A tak wogóle co myślicie o tej całej historii? Zdziwiona tez jestem że mało się słyszy w mediach i tych zjawiskach Na tej górze Sw. Anny


Rozmawiałem z nim i był to człowiek bardzo wystraszony, który zapewniał mnie, że kontakty jego z UFO trwają do dzisiaj i nikt mu nie umie pomóc, chociaż starał się zainteresować wiele osób, które się tym zajmują

https://www.youtube.com/watch?v=k_lfA0j3IUk

PS.
O ekranie mówi w czasie 15:40 w materiale powyżej
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: anoushka » 20 mar 2015, 12:26

Przeglądnęłam to wczoraj w nocy. Człowiek jest bardzo nerwowy i bardzo chaotycznie i emocjonalnie to opowiada. Myślę, że w tym naszym zakłamanym kraju trudno mu będzie znaleźc kogoś, kto się tym dogłębnie zajmie. Może spróbowałby skontaktować się z discavery, lub jakimś dokumentalistą z TV Może TVN? Może ja dałabym mu kontakt do dokumentalisty z TVP w W-wie? To znana osobistość, ale wpierw musiałabym się z nim skontaktować jeśli Grzegorz wyrazi zgodę na to. Zawsze można spróbować, czy temat go zainteresuje, a moim zdaniem jest bardzo dobry. Ten temat można sprzedać do BBC a jak tam się wyemituje to jest szansa że zgłoszą się ludzie zajmujący się tym naukowo. Mogę pogadać z kimś z Anglii kto też robi dokumenty dała bym mu też kontakt, a resztę by sobie obgadali. Najważniejsze wyjść w świat z tym bo nasz zaścianek to nie grunt,ale ugory. Jest jeszcze opcja do Nieznanego Świata oni współpracują z Nationale Geographic i Dicsavery
anoushka
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lut 2015, 17:10

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: soldado » 22 mar 2015, 21:41

anoushka pisze:Przeglądnęłam to wczoraj w nocy. Człowiek jest bardzo nerwowy i bardzo chaotycznie i emocjonalnie to opowiada. Myślę, że w tym naszym zakłamanym kraju trudno mu będzie znaleźc kogoś, kto się tym dogłębnie zajmie. Może spróbowałby skontaktować się z discavery, lub jakimś dokumentalistą z TV Może TVN? Może ja dałabym mu kontakt do dokumentalisty z TVP w W-wie? To znana osobistość, ale wpierw musiałabym się z nim skontaktować jeśli Grzegorz wyrazi zgodę na to. Zawsze można spróbować, czy temat go zainteresuje, a moim zdaniem jest bardzo dobry. Ten temat można sprzedać do BBC a jak tam się wyemituje to jest szansa że zgłoszą się ludzie zajmujący się tym naukowo. Mogę pogadać z kimś z Anglii kto też robi dokumenty dała bym mu też kontakt, a resztę by sobie obgadali. Najważniejsze wyjść w świat z tym bo nasz zaścianek to nie grunt,ale ugory. Jest jeszcze opcja do Nieznanego Świata oni współpracują z Nationale Geographic i Dicsavery


Mówi chaotycznie, bo ma bardzo dużo do przekazania i najlepiej chciałby przekazać w krótkim czasie jak najwięcej.
Od czasu do czasu go widuję, jak go zobaczę znowu, to z nim o tym porozmawiam, dziękuje :)
TVN mu nie pomogło...
Mam jego rysunki obcych, pojazdów, które mi kiedyś dał.
Trzymam to w osobnej teczce, może kiedyś się przyda.
To co mnie przekonuje, to duża ilość świadków, które wymienia z imienia i nazwiska, a których tożsamość mogę w każdej chwili zweryfikować, bo jestem z tego samego miasta co on.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: Hansel » 25 kwie 2015, 15:46

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2928

Ja mam taką teorię może to jest tak że kiedy zdolności mediumiczne wystepują u ateistów to ci objawiające się im duchy biorą własnie za kosmitów i to stąd własnie biora się te wszystkie doniesienia o UFO ? Co o tym myślicie ?
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2015, 16:28 przez Hansel, łącznie zmieniany 1 raz
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Duchy, czy UFO? A może jedno i drugie?

Postautor: Mirek » 25 kwie 2015, 16:13

Jeżeli ateiści odkrywają sdolności mediumiczne to stają się wierzący.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości