dokument nt. smierci klinicznej...

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

dokument nt. smierci klinicznej...

Postautor: Nikita » 19 paź 2014, 16:32

Bardzo ciekawy film, ciekawi ludzie opowiadajacy o swoich przezyciach i doswiadczeniach, o swoich refleksjach...Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=y4aN0f5gGV4
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dokument nt. smierci klinicznej...

Postautor: Obserwator » 20 paź 2014, 13:12

Obejrzałem -naprawdę niesamowite jest to, o czym mówią te osoby. Dziękuję, że umieściłaś link :) . Przesłałem go kilku swoim znajomym.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: dokument nt. smierci klinicznej...

Postautor: Nikita » 20 paź 2014, 13:39

Ciesze sie, ze Ci sie spodobal... :D Ci ludzie wygaladaja na wiarygodnych i jest to powazny dokument...Nie lubie np filmow, ktore poszukuja sensacji...a tutaj wyglada to bardzo solidnie....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dokument nt. smierci klinicznej...

Postautor: Obserwator » 20 paź 2014, 22:50

:D
Dokładnie tak jak mówisz : to film dokumentalny. Zwykli ludzie opowiadający o swoich niezwykłych przeżyciach. Zaskoczyło mnie też to że film zrealizowano w Polsce.

Zasadniczo zawsze unikam takich filmów pochodzących z USA bo tam czasami naprawdę nie trzeba zbyt wysilać wyobraźni aby zauważyć, że chodzi tylko o atmosferę sensacji a fakty są już mniej istotne.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości