Cieniste Byty

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Cieniste Byty

Postautor: juniperus » 20 maja 2013, 10:13

Ja też żyłam w czasie II wojny światowej. Obrazy z tego okresu wracają do mnie od jakiegoś czasu, a ostatnio coraz częściej wraz z silnymi emocjami i uczuciami, które towarzyszyły mi w danej scenie. Na podstawie tych odczuć mam już pewne podejrzenia, co do tego, czym się zajmowałam, ale nie jestem pewna w 100%. Mogę się mylić. Wiem jedno - nie bardzo lubię takie retrospekcje. Może dlatego, że nie przypominają mi się chwile radosne, ale te pełne strachu i lęku. Radosne chwile pochodzą z jeszcze wcześniejszego wcielenia, ale to mam już bardziej zamazane i trudne do rozstrzygnięcia. To chyba jakieś austriackie duże miasto okresu... hmmm trudno stwierdzić, chyba XIX wieku. W każdym razie przepływała przez nie dość duża rzeka, a samo miasto miało piękne, jasno ubarwione budynki, o charakterystycznie zakończonych górnych frontach. Jeżdżono dorożkami konnymi. Wygląda na to, że miałam sporo pieniędzy i byłam trochę próżna ;) W obu tych wcieleniach byłam kobietą. Są też wspomnienia z jeszcze wcześniejszego okresu, ale jedyne, co pamiętam to jak stoję jako mężczyzna wśród jakiś stepów, a niebo jest zachmurzone. :lol:
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Cieniste Byty

Postautor: kalatala » 21 maja 2013, 11:14

Wow.... Ja tam nic nie pamiętam :-D
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości