Obecne wcielenie

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Obecne wcielenie

Postautor: Pablo diaz » 13 lis 2022, 17:18

Obecne wcielenie bez wątpienia jest jednym z najważnejszych na naszej ścieżce ewolucyjnej,ponieważ przyszliśmy na świat w momencie końcowym,w momencie przemiany planetarnej ze świata odkupienia win i prób w planetę regeneracji, duchy, które będą mogły ponownie wcielać się na nowej ziemi ,nie będą musiały znosić wszelkich trosk i niepokojów, egzystować w tak ciężkiej psychoatmosferze jaka obecnie panuje na ziemi.
A wiec jest to ostatnia szansa na obecną chwilę,aby zasłużyć sobie na pozostanie na tej planecie lub zostać przeniesionym na planety prymitywne. Jedyną drogą która wiedzie ku temu jest wewnętrzna przemiana, dzięki której zmienią się nasze nawyki myśleniowe ,uczuciowe oraz fizyczne,a dzięki którym dostroimy swoje wibracje do wyższych częstotliwości odpowiednich do planety regeneracyjnej.
Ci którzy nie osiągną odpowiedniego wzrostu ,będą musieli wcielać się na planetach niższych prymitywnych ,aby wspomóc naszych braci w ich ewolucji.
Aby wibrować na wyższych częstotliwościach musimy pracować nad wewnętrzna przemianą ,ta praca polegająca na wewnętrznym odkrywaniu samego siebie na bacznym przyglądaniu się naszym złym nawykom myśleniowycm ,które prowadzą do synchronizacji z istotami niższymi , chcącymi odwieść nas od postępu i bycia dobrym.

Jakie wzorce pielęgnować na co dzień,aby
dokonała się w nas wewnętrzna przemiana, z lekcji ,które dał nam przewodnik duchowy Chico Xaviera Emmanuel oraz inne dobroczynne Duchy można wymienić 20

1. Radośnie wykonuj swoje obowiązki.
2. Milcz w obliczu obrazy.
3. Zapomijaj o wyświadczonych przysługach.
4. Bądż życzliwy wobec każdego bez wyjątku.
5. Wycisz swoją złość i agresywność.
6. Nie potępiaj opinii odmiennych od twoich.
7. Powstrzymaj się od zadawania złośliwych i niepotrzebnych pytań.
8. Powtarzaj nieudane lekcje i nauki bez goryczy.
9. Trenuj nieustanną cierpliwość.
10. Wysłuchaj po bratersku boleści naszych towarzyszy nie zwracając uwagi na własne.
11. Bez afektu i bez interesowności szukaj środków, aby być najbardziej użytecznym.
12. Zawsze przepraszaj.
13. Nie mów źle o nikim.
14. W żadnym wypadku nie zwracaj uwagi na wady innych i ich nie komentuj ,a u ludzi, którzy podzielają twoje życiowe doświadczenia jeśli cię skrzywdzili,przebacz im i zwracaj uwagę tylko na ich dobre cechy.
15. Ciesz się szczęściem innych.
16. Nie bądź zwadą wobec tych, którzy służą pracując.
17. Pomagaj spontanicznie.
18. Szanuj służbę innych .
19. Ogranicz skupianie się na własnych problemach.
20. Staraj się służyć nawet gdy dopadnie cię choroba.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Obecne wcielenie

Postautor: Nikita » 14 lis 2022, 14:19

Tez czuje taka intensywnosc zdarzen i nakierowanie na to aby sie duchowo i moralnie rozwijac. Byloby milo zostac na Ziemi gdy ta stanie sie miejscem Regeneracji bo czuje sie bardzo zmeczona zyciem...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Obecne wcielenie

Postautor: tadyszka » 17 lis 2022, 20:45

Bardzo piękne wskazówki..

Tak. Intensywny czas.. I jesteśmy przed egzaminem z naszego człowieczeństwa
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Obecne wcielenie

Postautor: 123bgf123 » 09 sty 2023, 16:11

Jeśli obecnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć o sobie nic poza tym wcieleniem to nadstawianie drugiego policzku jest bezsensowne ! Chyba, że jest to nasz pierwszy krok ku oświeceniu i my robiący z siebie ofiarę losu jesteśmy skazani na to poprzez ZERO w tle naszego pamięci ducha w naszym ciele teraz ! Zaprzeczysz ? Jeśli nie wiesz o sobie nic w tył / Jeśli twój duch się nie odzywa - to kim ty za przeproszeniem jesteś Teraz ?!
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Obecne wcielenie

Postautor: fruwla » 11 sty 2023, 19:26

123bgf123 pisze:Jeśli obecnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć o sobie nic poza tym wcieleniem

Niektorym ta wiedza jest oszczedzona - dla ich wlasnego dobra ;)
Ja np. musialam prawdopodobnie w jakims wcieleniu duzo nakrzywdzic , zeby teraz w obecnym duzo pomagac i darowac swiatlo.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Obecne wcielenie

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 14:37

fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Jeśli obecnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć o sobie nic poza tym wcieleniem

Niektorym ta wiedza jest oszczedzona - dla ich wlasnego dobra ;)
Ja np. musialam prawdopodobnie w jakims wcieleniu duzo nakrzywdzic , zeby teraz w obecnym duzo pomagac i darowac swiatlo.
nie wiem czy dla waszego dobra jest ta niewiedza zwana przez was wiedzą - dla mnie wiedza to wiedza - to jest konkret dla mnie - u MNie to tak wygląda, że w LD odbieram informację - słowa / zdania do mnie skierowane gdy w RP się szczepi cały naród - NIE SZCZEP SIĘ !!! Twój kraj jest prowincją Moją ! a szczepionka Moją ! i Ja do ciebie mówię " NIE SZCZEP SIĘ !" Więc co było Ci oszczędzone ?! Wiesz ja nie twierdzę iż stoję nad kimś / Tobą ale Ty chyba chcesz stanąć nade Mną Nie ?! Popatrz na to tak - piszesz "Ja np. musialam prawdopodobnie w jakims wcieleniu duzo nakrzywdzic , zeby teraz w obecnym duzo pomagac i darowac swiatlo" Ale czy pomagając teraz bo teraz przeczytałeś info Alana Kardecka Księga Duchów - dzieło doskonałe i prawdziwe jesteś pewny iż zrozumiałeś treść autora robiąc to co robisz teraz ?!
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Obecne wcielenie

Postautor: fruwla » 12 sty 2023, 15:50

123bgf123 pisze:nie wiem czy dla waszego dobra jest ta niewiedza zwana przez was wiedzą - dla mnie wiedza to wiedza - to jest konkret dla mnie - u MNie to tak wygląda, że w LD odbieram informację - słowa / zdania do mnie skierowane gdy w RP się szczepi cały naród - NIE SZCZEP SIĘ !!! Twój kraj jest prowincją Moją ! a szczepionka Moją ! i Ja do ciebie mówię " NIE SZCZEP SIĘ !" Więc co było Ci oszczędzone ?! Wiesz ja nie twierdzę iż stoję nad kimś / Tobą ale Ty chyba chcesz stanąć nade Mną Nie ?!

Popatrz na to tak - piszesz "Ja np. musialam prawdopodobnie w jakims wcieleniu duzo nakrzywdzic , zeby teraz w obecnym duzo pomagac i darowac swiatlo" Ale czy pomagając teraz bo teraz przeczytałeś info Alana Kardecka Księga Duchów - dzieło doskonałe i prawdziwe jesteś pewny iż zrozumiałeś treść autora robiąc to co robisz teraz ?!

Wybacz, musialam troche uporzadkowac :)
1. nie trzeba czytac Alana Kardeca zeby pomagac i darowac swiatlo.
Zrodlem mojej inspiracji jest Jezus a intencja jest podwyzszenie wibracji, co nie dzieje sie , kiedy czlowiek pielegnuje zlo.
2. Znam wielu, ktorzy sie nie szczepili, " bo jakis glos im powiedzial, ze nie maja tego robic ". Wszyscy przechodzili covid, niektorzy bardzo ciezko. Tak wiec samym covidem sa juz automatycznie zaszczepieni ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Obecne wcielenie

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 16:08

123bgf123 pisze:Wybacz, musialam troche uporzadkowac :)
1. nie trzeba czytac Alana Kardeca zeby pomagac i darowac swiatlo.
Zrodlem mojej inspiracji jest Jezus a intencja jest podwyzszenie wibracji, co nie dzieje sie , kiedy czlowiek pielegnuje zlo.
2. Znam wielu, ktorzy sie nie szczepili, " bo jakis glos im powiedzial, ze nie maja tego robic ". Wszyscy przechodzili covid, niektorzy bardzo ciezko. Tak wiec samym covidem sa juz automatycznie zaszczepieni ;)

Ja doceniam ludzi którzy wysyłają światło ! Twój punkt 1 - demoniczny duch / złych intencji duch może się Ci przedstawić jako Jezus Chrystus / mignie Ci coś podobnego przed oczami ale chyba nie masz tego na myśli chyba piszesz na sucho - a więc robisz coś dla brata w sensie człowieka obok bo chcesz odebrać coś w tle rzutującego na Ciebie :D to się nazywa wedle Mnie spektakl przed Bogiem ! Twój punkt 2 - ja przechodziłem covid bardzo ciężko i faktycznie powinienem się puknąć w łeb ale to co mam w tym łbie nie wzruszy mnie - ot jestem płaskoziemcą w LD odebrałem info z rozkazem i tak je podałem rodzinie a ona powiedziała że się nie zaszczepi ! choć mówiłem jej iż to tylko głupi LD !...ale mi powiedziano w trakcie głupiego LD iż jest różnica zaszczepiony w zgodzie WOLNEJ WOLI i przechodzący covid jako nie zaszczepiony ! Tam jest brutalny czarny rytuał - szczepisz się łamiąc duszy kręgosłup SAM ! Przy czym Żyjemy w 21w i Ja w to nie wierzę - po prostu Ja się nie zaszczepiłem a miliony się zaszczepiło !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Obecne wcielenie

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 16:12

Czy się zaszczepisz czy nie, informację o wirusie w swoim organizmie już masz, czy tego chciałeś czy nie. To się nazywa ewolucja.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Obecne wcielenie

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 16:06

Xsenia pisze:Czy się zaszczepisz czy nie, informację o wirusie w swoim organizmie już masz, czy tego chciałeś czy nie. To się nazywa ewolucja.
to się nazywa wielkie wymieranie ssaków ! i faktycznie organizm zatruty wie iż został zatruty !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Następna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości